Marquardt 1818.2302 prevjesni prekidač 1818.2302 250 V/AC 6 A IP40 1 kom.
- Kataloški br:
- 3474803 - 62
- Oznaka:
- 18182302
- Kataloški br:
- 3474803 - 62
- Oznaka:
- 18182302
Marquardt 1818.2302 prevjesni prekidač 1818.2302 250 V/AC 6 A IP40 1 kom.
12.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prevjesni prekidač |
| Određene značajke prekidača/tipkala | plastična ručka |
| Boja kućišta/gumba | crna |
| Vrsta osvjetljenja | bez |
| Kontaktni materijal | posrebrnjeno |
| Broj polova | 1 |
| Sklopni napon | 250 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 6 A |
| Probojna čvrstoća | 1500 V |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 80 °C |
| Dužina | 21 mm |
| Širina | 15 mm |
| Mehanički vijek trajanja | 5E4 |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 21 mm x 15 mm |
| Tip | 1818.2302 |
Opis
Opis
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.