Marquardt 1832.9101 ozibni prekidač 250 V/AC 16 A IP40 1 kom.
- Kataloški br:
- 3474805 - 62
- Oznaka:
- 18329101
- Kataloški br:
- 3474805 - 62
- Oznaka:
- 18329101
Marquardt 1832.9101 ozibni prekidač 250 V/AC 16 A IP40 1 kom.
18.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bijela
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ozibni prekidač |
| Boja kućišta/gumba | bijela |
| Prednji otvor ploče | 30 x 22 mm |
| Vrsta osvjetljenja | bez |
| Motiv ispisa | 0+C2475:C2559/I |
| Kontaktni materijal | srebro |
| Broj polova | 2 |
| Sklopni napon | 250 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 16 A |
| Probojna čvrstoća | 1500 V |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 80 °C |
| Dužina | 33.2 mm |
| Širina | 22.2 mm |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 33.2 mm x 22.2 mm |
| Tip | 1832.9101 |
Opis
Opis
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.