Marquardt 3006.2106 tipke kratkog hoda 28 V 50 mA 1 x off/(on) bijela (D x Š x V) 9.85 x 9.85 x 3.95 mm IP40 1 kom.
- Kataloški br:
- 3474802 - 62
- Oznaka:
- 30062106
- Kataloški br:
- 3474802 - 62
- Oznaka:
- 30062106
Marquardt 3006.2106 tipke kratkog hoda 28 V 50 mA 1 x off/(on) bijela (D x Š x V) 9.85 x 9.85 x 3.95 mm IP40 1 kom.
17.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
17.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Niska visina ugradnje
- Automatska montaža
- Izvrsna haptika
- Optimalno osvjetljenje za pretraživanje
- Dugi vijek trajanja
- Visoka sigurnost i pouzdanost
- Raznolikost varijanti
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipke kratkog hoda |
| Boja kućišta/gumba | bijela |
| Vrsta osvjetljenja | LED površinska rasvjeta |
| Boja svjetla | bijela |
| Vrsta | LED |
| Tip tipkala | 3006.2106 |
| Položaj prebacivanja | 1 x off/(on) |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Kontaktni materijal | pozlaćen |
| Priključak | SMD |
| Sklopni napon | 28 V |
| Maks. rasklopna snaga | 1 W |
| Prebacivanje struje (maks.) | 50 mA |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 95 °C |
| Dužina | 9.85 mm |
| Širina | 9.85 mm |
| Visina | 3.95 mm |
| zipka-Ø | 6,8 mm |
| Mehanički vijek trajanja | 50E4 |
| Električni vijek trajanja | 14 V DC 10 mA 50E4 |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 9.85 x 9.85 x 3.95 mm |
| Tip | 3006.2106 |
Opis
Opis
Za ugradnju u ravne upravljačke elemente, također s integriranom LED diodom
SMD tehnologija spajanja, lemljenje bez olova reflowom
Ugodne radne karakteristike zahvaljujući jasno uočljivoj točki pritiska i velikoj površini aktiviranja
Integrirana LED dioda pruža središnji izvor svjetla
Preko 500.000 ciklusa prebacivanja za 4N varijantu
Sustav prebacivanja dokazan milijunima puta
Ovaj tekst je strojno preveden.
SMD tehnologija spajanja, lemljenje bez olova reflowom
Ugodne radne karakteristike zahvaljujući jasno uočljivoj točki pritiska i velikoj površini aktiviranja
Integrirana LED dioda pruža središnji izvor svjetla
Preko 500.000 ciklusa prebacivanja za 4N varijantu
Sustav prebacivanja dokazan milijunima puta
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.