Marquardt 3006.2306 tipke kratkog hoda 28 V 50 mA 1 x off/(on) bijela (D x Š x V) 9.85 x 9.85 x 3.95 mm IP40 1 kom.
- Kataloški br:
- 3474801 - 62
- Oznaka:
- 30062306
- Kataloški br:
- 3474801 - 62
- Oznaka:
- 30062306
Marquardt 3006.2306 tipke kratkog hoda 28 V 50 mA 1 x off/(on) bijela (D x Š x V) 9.85 x 9.85 x 3.95 mm IP40 1 kom.
17.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
17.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Niska visina ugradnje
- Automatska montaža
- Izvrsna haptika
- Optimalno osvjetljenje za pretraživanje
- Dugi vijek trajanja
- Visoka sigurnost i pouzdanost
- Raznolikost varijanti
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipke kratkog hoda |
| Boja kućišta/gumba | bijela |
| Vrsta osvjetljenja | LED površinska rasvjeta |
| Boja svjetla | bijela |
| Tip tipkala | 3006.2306 |
| Položaj prebacivanja | 1 x off/(on) |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Kontaktni materijal | pozlaćen |
| Priključak | SMD |
| Sklopni napon | 28 V |
| Maks. rasklopna snaga | 1 W |
| Prebacivanje struje (maks.) | 50 mA |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 95 °C |
| Dužina | 9.85 mm |
| Širina | 9.85 mm |
| Visina | 3.95 mm |
| zipka-Ø | 6,8 mm |
| Mehanički vijek trajanja | 20E4 |
| Električni vijek trajanja | 14 V istosmjerne struje 10 mA 20E4 |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Radna snaga | 6 N |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 9.85 x 9.85 x 3.95 mm |
| Tip | 3006.2306 |
Opis
Opis
Za ugradnju u ravne upravljačke elemente, također s integriranom LED diodom
SMD tehnologija spajanja, lemljenje bez olova reflowom
Ugodne radne karakteristike zahvaljujući jasno uočljivoj točki pritiska i velikoj površini aktiviranja
Integrirana LED dioda pruža središnji izvor svjetla
Preko 500.000 ciklusa prebacivanja za 4N varijantu
Sustav prebacivanja dokazan milijunima puta
Dvije varijante sile preklapanja: 4N ili 6N, šest boja LED dioda i različite skupine svjetline, daljnje varijante dostupne na zahtjev
Ovaj tekst je strojno preveden.
SMD tehnologija spajanja, lemljenje bez olova reflowom
Ugodne radne karakteristike zahvaljujući jasno uočljivoj točki pritiska i velikoj površini aktiviranja
Integrirana LED dioda pruža središnji izvor svjetla
Preko 500.000 ciklusa prebacivanja za 4N varijantu
Sustav prebacivanja dokazan milijunima puta
Dvije varijante sile preklapanja: 4N ili 6N, šest boja LED dioda i različite skupine svjetline, daljnje varijante dostupne na zahtjev
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.