Massoth 8129570 Schwibbogen vanjska rasvjeta s LED diodama 1 Set
- Kataloški br:
- 3553738 - 62
- Oznaka:
- 8129570
- EAN:
- 4049449191289
- Kataloški br:
- 3553738 - 62
- Oznaka:
- 8129570
- EAN:
- 4049449191289
Massoth 8129570 Schwibbogen vanjska rasvjeta s LED diodama 1 Set
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjska rasvjeta |
| Posebne značajke | s LED diodama |
| Maks. potrošnja struje | 20 mA |
| min. pogonski napon | 9 V/DC9 V/AC |
| Pogonski napon maks. | 24 V/DC16 V/DC |
| Pogonski napon | 9, 9 - 24, 16 V/DC, V/DC |
| Dužina | 5 mm |
| Širina | 40 mm |
| Visina | 25 mm |
| dim. | (D x Š x V) 5 x 40 x 25 mm |
| Starosna skupina | iznad 15 godina |
| Proizvođač-br. dijela | 8129570 |
Opis
Opis
Unesite blagdansku božićnu atmosferu u svoj objekt!
Elegantni, stilizirani lukovi za svijeće, sa svojim toplim žuto-narančastim LED osvjetljenjem, stvaraju svečanu atmosferu.
U dva s ljubavlju dizajnirana motiva prikazuju klasične scene iz željeznice i rudarstva – djelić božićne čarolije u minijaturi.
Bilo u kočiji, na zgradi, iza prozora ili na mnogim drugim mjestima – Schwibbögeni su impresivni dekorativni elementi,
koji privlače pažnju svih. Meko pozadinsko osvjetljenje atmosferski ističe svaki detalj subjekta.
Svaki Schwibbogen je zakonski zaštićeni Massothov dizajn – izrađen kako bi unio svjetlo i radost u vašu modelsku željeznicu.
Spajanje i montaža
Potrebni napon se dovodi putem dvožilnog kabela (nije uključen) na dva lemna kontakta na stražnjoj strani.
Polaritet priključaka ne treba uzimati u obzir. Luk za svijeću može se zalijepiti ili pričvrstiti malim vijcima.
Pazite da ne oštetite komponente i vodove strujnih krugova.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Elegantni, stilizirani lukovi za svijeće, sa svojim toplim žuto-narančastim LED osvjetljenjem, stvaraju svečanu atmosferu.
U dva s ljubavlju dizajnirana motiva prikazuju klasične scene iz željeznice i rudarstva – djelić božićne čarolije u minijaturi.
Bilo u kočiji, na zgradi, iza prozora ili na mnogim drugim mjestima – Schwibbögeni su impresivni dekorativni elementi,
koji privlače pažnju svih. Meko pozadinsko osvjetljenje atmosferski ističe svaki detalj subjekta.
Svaki Schwibbogen je zakonski zaštićeni Massothov dizajn – izrađen kako bi unio svjetlo i radost u vašu modelsku željeznicu.
Spajanje i montaža
Potrebni napon se dovodi putem dvožilnog kabela (nije uključen) na dva lemna kontakta na stražnjoj strani.
Polaritet priključaka ne treba uzimati u obzir. Luk za svijeću može se zalijepiti ili pričvrstiti malim vijcima.
Pazite da ne oštetite komponente i vodove strujnih krugova.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)