Massoth 8129580 Weihnachtsbaum vanjska rasvjeta s LED diodama 1 Set
- Kataloški br:
- 3553739 - 62
- Oznaka:
- 8129580
- EAN:
- 4049449191272
- Kataloški br:
- 3553739 - 62
- Oznaka:
- 8129580
- EAN:
- 4049449191272
Massoth 8129580 Weihnachtsbaum vanjska rasvjeta s LED diodama 1 Set
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjska rasvjeta |
| Posebne značajke | s LED diodama |
| Maks. potrošnja struje | 20 mA |
| min. pogonski napon | 9 V/DC9 V/AC |
| Pogonski napon maks. | 24 V/DC16 V/DC |
| Pogonski napon | 9, 9 - 24, 16 V/DC, V/DC |
| Dužina | 3 mm |
| Širina | 20 mm |
| Visina | 15 mm |
| dim. | (D x Š x V) 3 x 20 x 15 mm |
| Starosna skupina | iznad 15 godina |
| Proizvođač-br. dijela | 8129580 |
Opis
Opis
Stilizirana božićna drvca, sa svojom žuto-narančastom LED rasvjetom, stvaraju blagdansku atmosferu na njihovom imanju.
Kao savršen dodatak prednjim svjetlima na lokomotivama, kakvi se mogu vidjeti, na primjer, na mnogim muzejskim željeznicama.
Čak i u zgradama iza prozora, u prednjem vrtu uz ogradu ili na tržnici, oni oživljavaju okolinu.
Skupština
Za montažu na vozila, dvostrane ljepljive podloge idealne su za uklanjanje bez ostataka.
Kada se koristi na sustavu, brze sezonske promjene mogu se izvršiti putem kontaktnih letvica i utičnica.
Priključak
Potrebni napon se dovodi putem dvožilnog kabela (nije uključen) na dva lemna kontakta na stražnjoj strani.
Polaritet priključaka ne treba uzimati u obzir.
Za lokomotive se preporučuje napajanje putem utičnice za svjetlo, ako je dostupna.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Kao savršen dodatak prednjim svjetlima na lokomotivama, kakvi se mogu vidjeti, na primjer, na mnogim muzejskim željeznicama.
Čak i u zgradama iza prozora, u prednjem vrtu uz ogradu ili na tržnici, oni oživljavaju okolinu.
Skupština
Za montažu na vozila, dvostrane ljepljive podloge idealne su za uklanjanje bez ostataka.
Kada se koristi na sustavu, brze sezonske promjene mogu se izvršiti putem kontaktnih letvica i utičnica.
Priključak
Potrebni napon se dovodi putem dvožilnog kabela (nije uključen) na dva lemna kontakta na stražnjoj strani.
Polaritet priključaka ne treba uzimati u obzir.
Za lokomotive se preporučuje napajanje putem utičnice za svjetlo, ako je dostupna.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)