Matias FK318B-DE Wired Aluminium Keyboard for Mac USB tipkovnica njemački, qwerty, Mac svemirsko-siva
- Kataloški br:
- 3374172 - 62
- Oznaka:
- FK318B-DE
- EAN:
- 833742006166
- Kataloški br:
- 3374172 - 62
- Oznaka:
- FK318B-DE
- EAN:
- 833742006166
Matias FK318B-DE Wired Aluminium Keyboard for Mac USB tipkovnica njemački, qwerty, Mac svemirsko-siva
260.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica |
| Sučelje | USB-C® USB a |
| Izgled tipkovnice | njemački, qwerty, Mac |
| Način prijenosa | USB |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Boja | svemirsko-siva |
| za marku | Apple |
| Podržani operativni sustavi | macOS |
| Širina | 441 mm |
| Visina | 19 mm |
| Dubina | 116 mm |
| Težina | 552 g |
| Napajanje | USB (integriran) |
Opis
Opis
„Matias žičana aluminijska tipkovnica za Mac – svemirsko siva“ dizajnirana je za sve kojima nedostaje Appleova žičana USB tipkovnica. Mnogi još uvijek cijene pouzdanost konvencionalne USB 2.0 veze s dva USB 2.0 priključka i numeričkom tipkovnicom. Ova tipkovnica ima svemirsko sivi aluminijski okvir i crne tipke. Ova tipkovnica tvrtke Matias nudi sve uobičajene Mac funkcije funkcijskih tipki. Posebnost je poboljšanje u odnosu na originalnu Apple tipkovnicu: na gornjem rubu nalazi se kontrola glasnoće koja omogućuje preciznije podešavanje glasnoće nego tipkama. Međutim, ako više volite tradicionalniji pristup, glasnoću Matias tipkovnice možete podesiti pomoću tipki, baš kao i kod Applea.
Sada ima aluminijski USB-C adapter unaprijed priključen na USB-A kraj kabela. To znači da tipkovnicu možete koristiti odmah nakon vađenja iz kutije i spojiti je na USB-C priključak prijenosnog računala. Ako imate stariji laptop ili preferirate USB-A, jednostavno uklonite USB-C adapter s kraja kabela tipkovnice.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sada ima aluminijski USB-C adapter unaprijed priključen na USB-A kraj kabela. To znači da tipkovnicu možete koristiti odmah nakon vađenja iz kutije i spojiti je na USB-C priključak prijenosnog računala. Ako imate stariji laptop ili preferirate USB-A, jednostavno uklonite USB-C adapter s kraja kabela tipkovnice.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)