Matias FK318S-DE Wired Aluminium Keyboard for Mac USB tipkovnica njemački, qwerty, Mac srebrna
- Kataloški br:
- 3369028 - 62
- Oznaka:
- FK318S-DE
- EAN:
- 833742005480
- Kataloški br:
- 3369028 - 62
- Oznaka:
- FK318S-DE
- EAN:
- 833742005480
Matias FK318S-DE Wired Aluminium Keyboard for Mac USB tipkovnica njemački, qwerty, Mac srebrna
270.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
270.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Njemački raspored tipkovnice (QWERTZ) za Mac
- Visokokvalitetni aluminijski dizajn
- Boja Siva s crnim tipkama
- Dodatna kontrola glasnoće
- Moguće je povezivanje putem USB-A ili s priloženim adapterom na USB-C® priključak
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica |
| Sučelje | USB-C® USB a |
| Izgled tipkovnice | njemački, qwerty, Mac |
| Način prijenosa | USB |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Boja | srebrna |
| za marku | Apple |
| Pogodan za uređaje Apple | MacBook |
| Podržani operativni sustavi | macOS |
| Širina | 441 mm |
| Visina | 19 mm |
| Dubina | 116 mm |
| Težina | 552 g |
Opis
Opis
„Matias žičana aluminijska tipkovnica za Mac – svemirsko siva“ dizajnirana je za sve kojima nedostaje Appleova žičana USB tipkovnica. Mnogi još uvijek cijene pouzdanost tradicionalne USB 2.0 veze s dva USB 2.0 priključka i numeričkom tipkovnicom. Ova tipkovnica ima svemirsko sivi aluminijski okvir i crne tipke. Ova tipkovnica tvrtke Matias nudi sve uobičajene Mac funkcije funkcijskih tipki. Posebnost je poboljšanje u odnosu na originalnu Apple tipkovnicu: na gornjem rubu nalazi se kontrola glasnoće koja omogućuje preciznije podešavanje glasnoće nego tipkama. Međutim, ako više volite tradicionalni pristup, glasnoću Matias tipkovnice možete podesiti pomoću tipki, baš kao i kod Applea.
Sada ima aluminijski USB-C® adapter unaprijed priključen na USB-A kraj kabela. To znači da tipkovnicu možete koristiti odmah nakon vađenja iz kutije i spojiti je na USB-C priključak prijenosnog računala. Ako imate stariji laptop ili preferirate USB-A, jednostavno uklonite USB-C® adapter s kraja kabela tipkovnice.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sada ima aluminijski USB-C® adapter unaprijed priključen na USB-A kraj kabela. To znači da tipkovnicu možete koristiti odmah nakon vađenja iz kutije i spojiti je na USB-C priključak prijenosnog računala. Ako imate stariji laptop ili preferirate USB-A, jednostavno uklonite USB-C® adapter s kraja kabela tipkovnice.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Tipkovnica
- USB-A na USB-C adapter
- Upute za korisnike
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)