Matias FK318S Wired Aluminium Keyboard for Mac USB tipkovnica US-engleski, qwerty, mac srebrna
- Kataloški br:
- 3369027 - 62
- Oznaka:
- FK318S
- EAN:
- 833742005411
- Kataloški br:
- 3369027 - 62
- Oznaka:
- FK318S
- EAN:
- 833742005411
Matias FK318S Wired Aluminium Keyboard for Mac USB tipkovnica US-engleski, qwerty, mac srebrna
255.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica |
| Sučelje | USB-C® USB a |
| Izgled tipkovnice | US-engleski, qwerty, mac |
| Način prijenosa | USB |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Boja | srebrna |
| za marku | Apple |
| Pogodan za uređaje Apple | MacBook |
| Podržani operativni sustavi | macOS |
| Širina | 441 mm |
| Visina | 19 mm |
| Dubina | 116 mm |
| Težina | 552 g |
Opis
Opis
Ova tipkovnica je savršena za sve kojima nedostaje Appleova žičana tipkovnica s numeričkom tipkovnicom. Matias žičana aluminijska tipkovnica za Mac ima elegantno srebrno aluminijsko kućište s tradicionalnim bijelim tipkama - baš kao što ih poznajete. Nudi vam provjereni USB 2.0 hub s 2 priključka, kao i dobro poznate i popularne Mac značajke. Matiasove škaraste tipke pružaju tanko i udobno iskustvo tipkanja. Veza s vašim Mac računalom se naravno ostvaruje putem konvencionalnog USB kabela koji je izravno spojen na tipkovnicu.
Sada ima aluminijski USB-C adapter unaprijed priključen na USB-A kraj kabela. To znači da tipkovnicu možete odmah koristiti i spojiti je na USB-C priključak prijenosnog računala. Ako imate stariji laptop ili preferirate USB-A, jednostavno uklonite USB-C adapter s kraja kabela tipkovnice.
Napomena: Ako naručite putem ove web stranice, primit ćete američku verziju tipkovnice. Šaljemo ih u SAD ili Kanadu. Ako živite u drugoj zemlji, molimo vas da kupite tipkovnicu od jednog od naših međunarodnih prodavača.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sada ima aluminijski USB-C adapter unaprijed priključen na USB-A kraj kabela. To znači da tipkovnicu možete odmah koristiti i spojiti je na USB-C priključak prijenosnog računala. Ako imate stariji laptop ili preferirate USB-A, jednostavno uklonite USB-C adapter s kraja kabela tipkovnice.
Napomena: Ako naručite putem ove web stranice, primit ćete američku verziju tipkovnice. Šaljemo ih u SAD ili Kanadu. Ako živite u drugoj zemlji, molimo vas da kupite tipkovnicu od jednog od naših međunarodnih prodavača.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)