Matias FK416PCDCBB-DE Wireless USB-C® Keyboard bežično tipkovnica njemačka, qwertz crna
- Kataloški br:
- 3374166 - 62
- Oznaka:
- FK416PCDCBB-DE
- EAN:
- 833742006494
- Kataloški br:
- 3374166 - 62
- Oznaka:
- FK416PCDCBB-DE
- EAN:
- 833742006494
Matias FK416PCDCBB-DE Wireless USB-C® Keyboard bežično tipkovnica njemačka, qwertz crna
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica |
| Sučelje | radijska frekvencija 2.4 gHz USB-C® |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Način prijenosa | bežično |
| Boja | crna |
| Podržani operativni sustavi | Windows |
| Širina | 441 mm |
| Visina | 19 mm |
| Dubina | 116 mm |
| Težina | 441 g |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 2.5 W |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)