Maul MAULlibra vaga za pisma Opseg mjerenja (kg) 5000 g Mogućnost očitanja 1 g baterijski pogon crna, srebrna
- Kataloški br:
- 3476230 - 62
- Oznaka:
- 1657090
- EAN:
- 4002390095082
- Kataloški br:
- 3476230 - 62
- Oznaka:
- 1657090
- EAN:
- 4002390095082
Maul MAULlibra vaga za pisma Opseg mjerenja (kg) 5000 g Mogućnost očitanja 1 g baterijski pogon crna, srebrna
47.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
47.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Stabilan i jednostavan za čišćenje
- Dizajnerska upravljačka ploča u kontrastnoj crnoj boji
- Kućište od nelomljive plastike
- Iznimno plosnati oblik
- Uklj. petlju za vješanje za uštedu prostora
- Praktično: automatsko isključivanje, automatsko podešavanje nule
- Dodatni gumb za promjenu jedinica težine
- Ekološki prihvatljiva ambalaža, reciklabilna, bez plastike
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Opseg mjerenja (kg) | 5000 g |
| Vrsta proizvoda | vaga za pisma |
| Mogućnost očitanja | 1 g |
| Zaslon | digitalni |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Boja | crna srebrna |
| Opskrba naponom | 2x 1,5 V baterije (AAA) |
| dim. | (D x Š x V) 197 x 147 x 16 mm |
| Težina | 210 g |
| Materijal za vaganje ploča | nehrđajući čelik |
| Širina | 147 mm |
| Visina | 16 mm |
| Dužina | 197 mm |
| Tip | MAULlibra |
| Određene značajke | može se kalibrirati |
| Ploča za vaganje (širina) | 143 mm |
| Ploča za vaganje (dužina) | 150 mm |
Opis
Opis
Plemenito: Površina za vaganje izrađena od brušenog nehrđajućeg čelika
Praktično i kompaktno: Posebno ravan dizajn
Fleksibilno: Prebacivanje na g, kg, oz, lb, ml, mlijeko-ml
Moguće korisničko kalibriranje
Štedljiv rad na baterije - uključuje dvije baterije od 1,5 V (AAA)
Praktično upravljanje putem dva gumba: Uključivanje-Isključivanje-Tara i Jedinica
Za kuhinju, radionicu, ured i DIY projekte
Koncept tehničke kvalitete osmislio je MAUL, stručnjak za vage s preko 90 godina iskustva.
Stabilan i jednostavan za čišćenje
Dizajnerska upravljačka ploča u kontrastnoj crnoj boji
Kućište od nelomljive plastike
Iznimno plosnati oblik
Uklj. petlju za vješanje za uštedu prostora
Praktično: automatsko isključivanje, automatsko podešavanje nule
Dodatni gumb za promjenu jedinica težine
Ekološki prihvatljiva ambalaža, reciklabilna, bez plastike
Ovaj tekst je strojno preveden.
Praktično i kompaktno: Posebno ravan dizajn
Fleksibilno: Prebacivanje na g, kg, oz, lb, ml, mlijeko-ml
Moguće korisničko kalibriranje
Štedljiv rad na baterije - uključuje dvije baterije od 1,5 V (AAA)
Praktično upravljanje putem dva gumba: Uključivanje-Isključivanje-Tara i Jedinica
Za kuhinju, radionicu, ured i DIY projekte
Koncept tehničke kvalitete osmislio je MAUL, stručnjak za vage s preko 90 godina iskustva.
Stabilan i jednostavan za čišćenje
Dizajnerska upravljačka ploča u kontrastnoj crnoj boji
Kućište od nelomljive plastike
Iznimno plosnati oblik
Uklj. petlju za vješanje za uštedu prostora
Praktično: automatsko isključivanje, automatsko podešavanje nule
Dodatni gumb za promjenu jedinica težine
Ekološki prihvatljiva ambalaža, reciklabilna, bez plastike
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)