Maul struktura prostora zidova particije MAULconnecto (Š x V) 160 cm x 52.75 cm flis tamnosiva, antracitna boja 9851689
- Kataloški br:
- 3476244 - 62
- Oznaka:
- 9851689
- EAN:
- 4002390105705
- Kataloški br:
- 3476244 - 62
- Oznaka:
- 9851689
- EAN:
- 4002390105705
Maul struktura prostora zidova particije MAULconnecto (Š x V) 160 cm x 52.75 cm flis tamnosiva, antracitna boja 9851689
1,095.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,095.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pogodno za sustave pregradnih zidova MAULcocoon i MAULconnecto
- Rješenja otvorenog prostora: Stvaraju zone koncentracije za manje buke, prostore za privatnost i vizualnu zaštitu
- Debljina okvira 44 mm, debljina akustičnog filca 40 mm
- Zaštitni zaslon za privatnost: Udaljenost od ploče stola cca. 15,3 cm
- Informacije o boji odnose se na okvir
- Ekološki prihvatljiva ambalaža izrađena od recikliranog kartona
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V) 160 cm x 52.75 cm |
| Ukupna širina | 160 cm |
| Ukupna visina | 50 cm |
| Boja | tamnosiva antracitna boja |
| Boja prednje strane | tamnosiva |
| Boja stražnje strane | tamnosiva |
| Boja postolja | antracitna boja |
| Ploča s magnetnim prianjanjem | ne |
| Ploča se može natpisivati | ne |
| sklopivo | ne |
| Kotačići | ne |
| Materijal | sintetička vuna |
| Materijal stražnje strane | flis |
| Materijal prednje strane | flis |
| Materijal okvira | aluminij |
| Izvedba podnožja | stalak |
| magnetno prianjanje | ne |
| Broj zidova | 1 |
| Širina | 160 cm |
| Visina | 52.75 cm |
| Vrsta proizvoda | struktura prostora zidova particije |
Opis
Opis
Akustična komoda za poboljšanu akustiku prostorije i privatnost. Visina od ploče 50 cm
Visoka apsorpcija zvuka: Smanjenje razine buke, veća zvučna izolacija, a time i bolja koncentracija i manje ometanja
Proizvedeno u Njemačkoj: Održiva i društveno odgovorna proizvodnja
Ekološki prihvatljivo i antialergeno: Certificirano prema OEKO-TEX® standardu 100 klase 1, 100% PES vlakna (poliesterska vlakna), od kojih se 20% reciklira, bez formaldehida, bez mirisa, otporno na plamen prema DIN 4102 (B1)
Stabilno: Dvije podesive noge širine 35 cm izrađene od čvrstog čelika
Elegantni aluminijski profil, čvrsti akustični flis (4000 g/m²) s visokom dimenzijskom stabilnošću
Zvučna i vizualna zaštita u timskim uredima ili pozivnim centrima, za stolom, za moderne uredske koncepte ili u kućnom uredu
Upotreba: komode, stolovi, komode itd. široki namještaj.
Pogodno za sustave pregradnih zidova MAULcocoon i MAULconnecto
Rješenja otvorenog prostora: Stvaraju zone koncentracije za manje buke, prostore za privatnost i vizualnu zaštitu
Debljina okvira 44 mm, debljina akustičnog filca 40 mm
Zaštitni zaslon za privatnost: Udaljenost od ploče stola cca. 15,3 cm
Informacije o boji odnose se na okvir
Ekološki prihvatljiva ambalaža izrađena od recikliranog kartona
Ovaj tekst je strojno preveden.
Visoka apsorpcija zvuka: Smanjenje razine buke, veća zvučna izolacija, a time i bolja koncentracija i manje ometanja
Proizvedeno u Njemačkoj: Održiva i društveno odgovorna proizvodnja
Ekološki prihvatljivo i antialergeno: Certificirano prema OEKO-TEX® standardu 100 klase 1, 100% PES vlakna (poliesterska vlakna), od kojih se 20% reciklira, bez formaldehida, bez mirisa, otporno na plamen prema DIN 4102 (B1)
Stabilno: Dvije podesive noge širine 35 cm izrađene od čvrstog čelika
Elegantni aluminijski profil, čvrsti akustični flis (4000 g/m²) s visokom dimenzijskom stabilnošću
Zvučna i vizualna zaštita u timskim uredima ili pozivnim centrima, za stolom, za moderne uredske koncepte ili u kućnom uredu
Upotreba: komode, stolovi, komode itd. široki namještaj.
Pogodno za sustave pregradnih zidova MAULcocoon i MAULconnecto
Rješenja otvorenog prostora: Stvaraju zone koncentracije za manje buke, prostore za privatnost i vizualnu zaštitu
Debljina okvira 44 mm, debljina akustičnog filca 40 mm
Zaštitni zaslon za privatnost: Udaljenost od ploče stola cca. 15,3 cm
Informacije o boji odnose se na okvir
Ekološki prihvatljiva ambalaža izrađena od recikliranog kartona
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.