Maul uredski materijal 2394670 smeđa boja (Š x V x D) 260 x 307 x 37.4 mm
- Kataloški br:
- 3476236 - 62
- Oznaka:
- 2394670
- EAN:
- 4002390094290
- Kataloški br:
- 3476236 - 62
- Oznaka:
- 2394670
- EAN:
- 4002390094290
Maul uredski materijal 2394670 smeđa boja (Š x V x D) 260 x 307 x 37.4 mm
41.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Praktično: Također za vješanje
- Debljina ploče 0,5 cm
- Drvo je prirodni materijal koji reagira na promjene temperature i vlažnosti
- Reciklira se
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 260 x 307 x 37.4 mm |
| Boja | smeđa boja |
| Dubina | 37.4 mm |
| Visina | 307 mm |
| Širina | 260 mm |
| Boja stezaljke | srebrna |
| Materijal stezaljke | čelik |
| Raspored položaja (Stezaljka) | gore |
| Ušica za vješanje | ne |
| Upotreba za papirni fomat | din a4 |
| maks. debljina za stezanje | 20 mm |
| Jačina | 5 mm |
| Reklamna oznaka za tip proizvoda | međuspremnik |
| Vrsta proizvoda | uredski materijal |
Opis
Opis
Prirodno i toplo: gornja ploča izrađena od visokokvalitetnog lipovog drva s jezgrom od topole
greener@work: Potpuno bez plastike, materijal od prirodnog drva, nepakirano s papirnatim umetkom
Ekološki prihvatljiva boja
Stabilan i izdržljiv
Široka stezna širina za držanje više listova: 2 cm
Gotovo neuništivo: Stezaljka izrađena od kromiranog, čvrstog čelika s vrlo jakom dvostrukom čeličnom oprugom
Dugotrajno testirane stezaljke, posebno visoka sila izvlačenja. Jedinstveno: otporno na torziju zahvaljujući pametnoj geometriji, s udubljenim rukohvatom koji sprječava klizanje tijekom upotrebe.
Praktično: Također za vješanje
Debljina ploče 0,5 cm
Drvo je prirodni materijal koji reagira na promjene temperature i vlažnosti
Reciklira se
Ovaj tekst je strojno preveden.
greener@work: Potpuno bez plastike, materijal od prirodnog drva, nepakirano s papirnatim umetkom
Ekološki prihvatljiva boja
Stabilan i izdržljiv
Široka stezna širina za držanje više listova: 2 cm
Gotovo neuništivo: Stezaljka izrađena od kromiranog, čvrstog čelika s vrlo jakom dvostrukom čeličnom oprugom
Dugotrajno testirane stezaljke, posebno visoka sila izvlačenja. Jedinstveno: otporno na torziju zahvaljujući pametnoj geometriji, s udubljenim rukohvatom koji sprječava klizanje tijekom upotrebe.
Praktično: Također za vješanje
Debljina ploče 0,5 cm
Drvo je prirodni materijal koji reagira na promjene temperature i vlažnosti
Reciklira se
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.