Maverick Quantum2 MT 1/10th narančasta s četkama 1:10 RC model automobila električni monstertruck pogon na sva četiri ko
- Kataloški br:
- 3532883 - 62
- Oznaka:
- MV150401
- EAN:
- 5050864032391
- Kataloški br:
- 3532883 - 62
- Oznaka:
- MV150401
- EAN:
- 5050864032391
Maverick Quantum2 MT 1/10th narančasta s četkama 1:10 RC model automobila električni monstertruck pogon na sva četiri ko
685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | s četkama |
| Vrsta modelarstva | monstertruck |
| Skala | 1:10 |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| dim. | (D x Š x V) 475 x 355 x 195 mm |
| Izvedba modela | RtR |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | narančasta |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 355 mm |
| Visina | 195 mm |
| Dužina | 475 mm |
Opis
Opis
Unfortunately we are not able to provide further information for this product.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)