Maverick Quantum2 XT Flux 1/10th crvena bez četkica 1:10 RC model automobila monstertruck pogon na sva četiri kotača (4w
- Kataloški br:
- 3532872 - 62
- Oznaka:
- MV150407
- EAN:
- 5050864032445
- Kataloški br:
- 3532872 - 62
- Oznaka:
- MV150407
- EAN:
- 5050864032445
Maverick Quantum2 XT Flux 1/10th crvena bez četkica 1:10 RC model automobila monstertruck pogon na sva četiri kotača (4w
960.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
960.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | bez četkica |
| Vrsta modelarstva | monstertruck |
| Skala | 1:10 |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| dim. | (D x Š x V) 475 x 355 x 195 mm |
| Izvedba modela | RtR |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | crvena |
| Širina | 355 mm |
| Visina | 195 mm |
| Dužina | 475 mm |
Opis
Opis
Unfortunately we are not able to provide further information for this product.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)