ME MAX 22,5 3-3 KMGY Phoenix Contact Sadržaj: 10 kom.
- Kataloški br:
- 3579402 - 62
- Oznaka:
- 2713939
- EAN:
- 4017918936259
- Kataloški br:
- 3579402 - 62
- Oznaka:
- 2713939
- EAN:
- 4017918936259
ME MAX 22,5 3-3 KMGY Phoenix Contact Sadržaj: 10 kom.
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za elektroniku |
| dim. | (Š x V x D) 22.6 x 99 x 113.65 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 2713939 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Širina | 22.6 mm |
| Visina | 99 mm |
| Tip | ME MAX 22,5 3-3 KMGY |
| Dubina | 113.65 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.