ME MAX 22,5 U-U1 KMGY Phoenix Contact Sadržaj: 10 kom.
- Kataloški br:
- 3579366 - 62
- Oznaka:
- 2713476
- EAN:
- 4017918936112
- Kataloški br:
- 3579366 - 62
- Oznaka:
- 2713476
- EAN:
- 4017918936112
ME MAX 22,5 U-U1 KMGY Phoenix Contact Sadržaj: 10 kom.
265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za elektroniku |
| dim. | (Š x V x D) 22.6 x 99 x 113.65 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 2713476 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Širina | 22.6 mm |
| Visina | 99 mm |
| Tip | ME MAX 22,5 U-U1 KMGY |
| Dubina | 113.65 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Width | 22.6 mm |
| Height | 99 mm |
| Depth | 113.65 mm |
| Material | Other |
| Operating temperature | -40-105 °C |
| With integrated PCB-mounting connection system | FALSE |
| Suitable for rail mounting | TRUE |
| Wall mounting possible | FALSE |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| With ventilation slots | TRUE |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.