Mebus 12988 radijski zidni sat 30 cm x 30 cm x 30 cm x 4.5 cm srebrna
- Kataloški br:
- 3443428 - 62
- Oznaka:
- 12988
- EAN:
- 4007218129888
- Kataloški br:
- 3443428 - 62
- Oznaka:
- 12988
- EAN:
- 4007218129888
Mebus 12988 radijski zidni sat 30 cm x 30 cm x 30 cm x 4.5 cm srebrna
76.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
76.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Termo/higrometar
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni sat |
| Zaslon | analogni |
| Izvedba | radijski |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja kućišta | srebrna |
| dim. | (Ø x V) 30 cm x 30 cm |
| Promjer | 30 cm |
| Težina | 626 g |
| Unutranja temperatura | -40°C - +50 °C |
| Vlažnost zraka | 0-100 % |
| Širina | 30 cm |
| Visina | 30 cm |
| Dubina | 4.5 cm |
| Opskrba strujom | 1.5 V/DC |
| Brojčanik sata u boji | crna |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
Opis
Opis
Posebne značajke
- potpuno automatsko podešavanje vremena
- apsolutno precizno
- Unutarnji termometar
- Unutarnji higrometar
- 3D znamenke kromirane
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)