Mebus 25581 budilica crna Vrijeme alarma 2 2 mjerača vremena
- Kataloški br:
- 3443430 - 62
- Oznaka:
- 25581
- EAN:
- 4007218255815
- Kataloški br:
- 3443430 - 62
- Oznaka:
- 25581
- EAN:
- 4007218255815
Mebus 25581 budilica crna Vrijeme alarma 2 2 mjerača vremena
53.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
53.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | budilica |
| Zaslon | digitalni |
| Vrijeme alarma | 2 |
| Funkcije | radio (dcf77) |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja kućišta | crna |
| dim. | (Š x V x D) 7.9 x 8.5 x 3.2 cm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Širina | 7.9 cm |
| Visina | 8.5 cm |
| Dubina | 3.2 cm |
| Određene značajke satova | 2 mjerača vremena |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.