Mebus 52450 radijski zidni sat 26 cm x 26 cm x 26 cm x 4.5 cm crna
- Kataloški br:
- 3443429 - 62
- Oznaka:
- 52450
- EAN:
- 4007218524508
- Kataloški br:
- 3443429 - 62
- Oznaka:
- 52450
- EAN:
- 4007218524508
Mebus 52450 radijski zidni sat 26 cm x 26 cm x 26 cm x 4.5 cm crna
64.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
64.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- potpuno automatsko podešavanje vremena
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni sat |
| Zaslon | analogni |
| Izvedba | radijski |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja kućišta | crna |
| dim. | (Ø x V) 26 cm x 26 cm |
| Promjer | 26 cm |
| Težina | 295 g |
| Širina | 26 cm |
| Visina | 26 cm |
| Dubina | 4.5 cm |
| Opskrba strujom | 1.5 V/DC |
| Brojčanik sata u boji | bijela |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Radijski zidni sat
- potpuno automatsko podešavanje
- precizna radio tehnologija
- Velike, lako čitljive znamenke
- Ø 25,5 x 4 cm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)
- Dodatni (1)