Megger DLRO100HB (P2 - SCHUKO) mikroommetar
- Kataloški br:
- 3324646 - 62
- Oznaka:
- 1004-954
- EAN:
- 5036175245804
- Kataloški br:
- 3324646 - 62
- Oznaka:
- 1004-954
- EAN:
- 5036175245804
Megger DLRO100HB (P2 - SCHUKO) mikroommetar
29,545.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29,545.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mikroommetar |
| Mjerna funkcija | otpor |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Mjerno područje otpora | 1999. godine Ω |
| Vrsta zaštite | IP65 (zatvoreno stanje) |
| dim. | (D x Š x V) 400 x 300 x 200 mm |
| Težina | 7.9 kg |
| Vrsta prikaza | digitalni |
| Kategorija mjerenja | CAT IV 600 V |
| Širina | 300 mm |
| Visina | 200 mm |
| Dužina | 400 mm |
Opis
Opis
Mikroommetri DLRO100, značajan dodatak Meggerovoj širokoj ponudi mikroommetara, omogućuju mjerenje niskog otpora u višestrukim primjenama iu područjima bez pristupa mrežnom priključku. Integrirana litij-ionska baterija pruža stalnu struju od 100 A za do 200 ručnih/automatskih testova, osiguravajući povećanu produktivnost na udaljenim lokacijama. Napredne značajke dizajna, s posebnim osvrtom na sigurnost korisnika, osiguravaju siguran rad uređaja u najtežim uvjetima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- CAT IV 600 VAC / 500 VDC za siguran rad
- Najlakša baterija od 100 A za povećanu mobilnost
- Visoka otpornost na smetnje za stabilna mjerenja
- Glatki istosmjerni izlaz za testiranje prekidača
- IP54 za zaštitu od prašine i vlage tijekom testiranja
- Spremanje, brisanje i preuzimanje rezultata (100X/H varijante)
- Daljinski upravljač, Bluetooth® i identifikacija sustava/rezultata (100H varijante)
Komentar
Komplet ispitnih kablova NIJE dio dodatne opreme koja se isporučuje s uređajem i mora se naručiti zasebno kao dodatni pribor.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.