Megger MFT-X1-SC tester za instalacije
- Kataloški br:
- 2783240 - 62
- Oznaka:
- 1002-225
- EAN:
- 5036175239988
- Kataloški br:
- 2783240 - 62
- Oznaka:
- 1002-225
- EAN:
- 5036175239988
Megger MFT-X1-SC tester za instalacije
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izmjenjivi akumulator
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tester za instalacije |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| dim. | (D x Š x V) 274 x 96 x 143 mm |
| Težina | 1570 g |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Širina | 96 mm |
| Visina | 143 mm |
| Dužina | 274 mm |
| Napajanje | baterijsko napajanje akumulatorsko napajanje |
| Tip | MFT-X1-SC |
Opis
Opis
Novi instalacijski tester MFT-X1 koristi se u svim električnim niskonaponskim sustavima, stanicama za punjenje električnih vozila i fotonaponskim sustavima. Nudi impedanciju petlje visoke razlučivosti i patentirani "mjerač pouzdanosti" za ponovljive rezultate mjerenja. Nova vrsta sustava punjivih baterija omogućuje brzu i jednostavnu promjenu NiMH punjive baterije, a može se koristiti čak i s alkalnim baterijama. S MFT-X1 nema zastoja zbog ažuriranja/nadogradnje firmvera, možete ih izvršiti sami koristeći microSD karticu. Zahvaljujući rotirajućem gumbu i prečacima, standardni rad s rukavicama moguć je bez ikakvih problema. Veliki zaslon u boji također može raditi crno-bijelo u nepovoljnim svjetlosnim uvjetima. Rezultati mjerenja mogu se izravno prenijeti s uređaja na softver. Opsežan (opcijski) pribor kao što je adapter za el. Punionice upotpunjuju ponudu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Impedancija petlje visoke razlučivosti bez okidanja
Sistemski zahtjevi
- Kompatibilan sa: Chrome, Microsoft Edge, Firefox, Safari i Opera.
Android 6 i noviji, Google Play™, iOS 12.0 i noviji.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.