Megger S1-1568/2-EU EXPERT 15kV IRT 2024 PIP mjerač izolacije 250 V, 500 V, 1000 V, 2500 V, 5000 V, 10000 V, 15000 V 35
- Kataloški br:
- 3451615 - 62
- Oznaka:
- 1016-117
- EAN:
- 5036175247112
- Kataloški br:
- 3451615 - 62
- Oznaka:
- 1016-117
- EAN:
- 5036175247112
Megger S1-1568/2-EU EXPERT 15kV IRT 2024 PIP mjerač izolacije 250 V, 500 V, 1000 V, 2500 V, 5000 V, 10000 V, 15000 V 35
24,895.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24,895.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- S1-1568/2-EU Stručni 15 kV IR ispitni set s potpunim dijagnostičkim testovima i PI prediktorom
- Visoko punjenje (6 mA) i izuzetno visoka snaga šuma (8 mA) s usrednjavanjem i adaptivnim filterima
- Integrirana pohrana s USB-om i Bluetoothom te potpunim daljinskim upravljanjem
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač izolacije |
| Ispitni napon | 250 V500 V1000 V2500 V5000 V10000 V15000 V |
| Mjerna funkcija | izolacijski otpor |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Mjerno područje otpora | 10 kΩ - 35 TΩ |
| Sučelja | USB Bluetooth® |
| Vrsta zaštite | IP40 IP65 (zatvoreno stanje) |
| dim. | (D x Š x V) 360 x 305 x 194 mm |
| Težina | 6.5 kg |
| Vrsta prikaza | digitalni |
| Frekvencija (maks.) | 65 Hz |
| Frekvencija (min.) | 45 Hz |
| Područje frekvencije | 45 Hz - 65 Hz |
| Izolacijski otpor (maks.) | 35 TΩ |
| Mjerno područje napona (maks.) | 660 V/AC660 V/DC |
| Mjerno područje napona (min.) | 30 V/AC30 V/DC |
| Kategorija mjerenja | CAT IV 1000 V |
| Širina | 305 mm |
| Visina | 194 mm |
| Dužina | 360 mm |
Opis
Opis
Način rada Re-Act za poboljšanu točnost i sigurnost
PI prediktivna funkcija (PIp)
Mjeri do 20 TΩ
Potiskivanje šuma do 3 mA
Jedinstveni dizajn s dvostrukim kućištem – dodatna zaštita za korisnika
Napajanje iz baterija ili mreže
Litij-ionska baterija s brzim punjenjem
Ovaj tekst je strojno preveden.
PI prediktivna funkcija (PIp)
Mjeri do 20 TΩ
Potiskivanje šuma do 3 mA
Jedinstveni dizajn s dvostrukim kućištem – dodatna zaštita za korisnika
Napajanje iz baterija ili mreže
Litij-ionska baterija s brzim punjenjem
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Dvostruko kućište
- Upozorenja o naponu
- Mjerni vodovi
- Kompletan CertSuite Asset paket
- Neodvojivi ispitni terminali
- Unaprijed konfigurirani dijagnostički testovi
Opseg isporuke
- Priloženi pribor
- Mrežni kabel
- Potvrda o kalibraciji
- Setovi ispitnih kabela
- Set mjernih kabela 3 kV, 3 x 3 m, s terminalima srednjeg tipa
- Set visokonaponskih mjernih kabela, 3 x 3 m, sa srednjim i velikim priključcima
- (samo MIT1015)
- Setovi ispitnih kabela od 1 kV
- Mjerni vrh s osiguračem i setom mjernih kabela
- Uređaj za ispitivanje upravljačkih krugova
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.