MENNEKES 25748 25748 CEE kombinacija utičnica kom.
- Kataloški br:
- 3118144 - 62
- Oznaka:
- 25748
- EAN:
- 4015394296232
- Kataloški br:
- 3118144 - 62
- Oznaka:
- 25748
- EAN:
- 4015394296232
MENNEKES 25748 25748 CEE kombinacija utičnica kom.
1,105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CEE kombinacija utičnica |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Colour | Grey |
| Width | 200 mm |
| Height | 260 mm |
| Depth | 170 mm |
| Number of socket outlets with protective contact CEE 7/3 (type F) | 4 |
| Protection | Other |
| Housing material | Plastic |
| Leakage current type | Other |
| Earth leakage switch | Other |
| CEE socket outlet 16 A | None |
| CEE socket outlet 32 A | None |
| CEE socket outlet 63 A | None |
| CEE socket outlet 125 A | None |
| Other fixtures and/or empty locations | 0 |
| Power supply/connection possibility | 1 cable (branch line) |
| Handling | Wall mounting |
| Degree of protection (IP) | IP44 |
| Military model | FALSE |
| Number of socket outlets Swiss standard type 13 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 15 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 23 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 25 | 0 |
Opis
Opis
Kombinacija utičnica MENNEKES ožičena spremna za spajanje Stupanj zaštite IP 44 Kućište: 1 kućište od polikarbonata 260x160 mm (VxŠ) električno siva RAL 7035 Oprema/osigurač: Poz. 01 4 SCHUKO utičnice 16A 2p+E 230V Stupanj zaštite IP54, crna RAL 9005 Poz. 02 1 podatkovna utičnica Cepex dodatno kućište isto zaključavanje s 2 E-Dat. Moduli RJ45, proizvođač BTR, s poljem za označavanje, zaključavanje Stupanj zaštite IP 44, crna RAL 9005 Kabelska uvodnica/mogućnost spajanja: 2 M 25 na vrhu (zatvoreno) 1 kabelska uvodnica M 25 na dnu 1 kabelska uvodnica M 25 (3 x 5-7 mm) na dnu Stezaljka za 1 kabel do 5 x 4 mm²
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)