MENNEKES 506 506 CEE spojka 32 A kom.
- Kataloški br:
- 3118158 - 62
- Oznaka:
- 506
- EAN:
- 4015394296003
- Kataloški br:
- 3118158 - 62
- Oznaka:
- 506
- EAN:
- 4015394296003
MENNEKES 506 506 CEE spojka 32 A kom.
645.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
645.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CEE spojka |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Priključak A | vijčana spojka |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Boja | višebojna |
| Sadržaj | 1 St. |
| Broj polova | 5 |
| Cable entry | Gland nut |
| Number of poles | 5 |
| Material | Plastic |
| Surface treatment contacts | Untreated |
| IEC-amperage | 32 A |
| Amperage according to UL/CSA (for UL-version) | 30 A |
| Connection system | Screwed terminal |
| Insert direction | Straight |
| Contact material | CuSn |
| Degree of protection (IP) | IP67 |
| Military model | FALSE |
| Clock hour position | 1 h |
| Identification colour | Grey |
| Voltage according to EN 60309-2 | > 50 V grey |
Opis
Opis
32A5P 1H> 50-500V spojnica AM-TOP IP 67
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)