MENNEKES 8109264 8109264 CEE kombinacija utičnica kom.
- Kataloški br:
- 3118138 - 62
- Oznaka:
- 8109264
- EAN:
- 4015394298878
- Kataloški br:
- 3118138 - 62
- Oznaka:
- 8109264
- EAN:
- 4015394298878
MENNEKES 8109264 8109264 CEE kombinacija utičnica kom.
805.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
805.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CEE kombinacija utičnica |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Boja | višebojna |
| Sadržaj | 1 St. |
| Colour | Grey |
| Width | 120 mm |
| Height | 220 mm |
| Depth | 210 mm |
| Number of socket outlets with protective contact CEE 7/3 (type F) | 0 |
| Protection | Other |
| Housing material | Plastic |
| Leakage current type | Other |
| Earth leakage switch | Other |
| CEE socket outlet 16 A | None |
| CEE socket outlet 32 A | None |
| CEE socket outlet 63 A | None |
| CEE socket outlet 125 A | None |
| Other fixtures and/or empty locations | 0 |
| Power supply/connection possibility | Feeder cable with plug |
| Handling | Wall mounting |
| Degree of protection (IP) | IP67 |
| Military model | FALSE |
| Number of socket outlets Swiss standard type 13 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 15 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 23 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 25 | 0 |
Opis
Opis
MENNEKES zidni utikač ožičen spreman za spajanje Klasa zaštite IP 67 Kućište: 1 AMAPLAST kućište 170x118 mm (ŠxV) električno siva RAL 7035 Oprema/osigurač: 1 CEE utikač za dodatni uređaj 32A 5p 1h> 50V (IP 67) -uklj. Zaštitna kapa - mogućnost ulaza kabela/priključka: 1 M 32 na vrhu (zatvoreno) 1 M 32 na dnu (otvoreno) terminal za 1 kabel do 5 x 10 mm²
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)