MENNEKES 940005 940005 CEE kombinacija utičnica kom.
- Kataloški br:
- 3118125 - 62
- Oznaka:
- 940005
- EAN:
- 4015394223559
- Kataloški br:
- 3118125 - 62
- Oznaka:
- 940005
- EAN:
- 4015394223559
MENNEKES 940005 940005 CEE kombinacija utičnica kom.
3,220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CEE kombinacija utičnica |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Težina | 0 |
| Colour | Grey |
| Width | 225 mm |
| Height | 520 mm |
| Depth | 231 mm |
| Number of socket outlets with protective contact CEE 7/3 (type F) | 3 |
| Protection | Overcurrent switch |
| Housing material | Plastic |
| Surface treatment contacts | Untreated |
| Leakage current type | A |
| Earth leakage switch | Earth leakage switch with IFN 30 mA (standard) |
| CEE socket outlet 16 A | 1x16A5p400V |
| CEE socket outlet 32 A | 1x32A5p400V |
| CEE socket outlet 63 A | None |
| CEE socket outlet 125 A | None |
| Other fixtures and/or empty locations | 0 |
| Power supply/connection possibility | 2 cables (ring line) |
| Handling | Wall mounting |
| Contact material | CuSn |
| Degree of protection (IP) | IP44 |
| Military model | FALSE |
| Number of socket outlets Swiss standard type 13 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 15 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 23 | 0 |
| Number of socket outlets Swiss standard type 25 | 0 |
| Number of socket outlets Danish standard (earthing pin, type K) | 0 |
Opis
Opis
Kombinirajte umjesto pojedinačne instalacije. Mnoge pojedinačne utičnice s odvojenim opskrbnim vodovima su skupe, nepraktične i povećavaju požarno opterećenje. S AMAXX-om možete pametno kombinirati i uštedjeti dragocjeno vrijeme montaže. Zašto? – Samo jedan dovodni vod, manje rupa za bušenje, manje obujmica za kabele i cijevi i samo jedno kućište čije vanjsko pričvršćivanje omogućuje montažu jednom čovjeku. Poklopac kućišta sa šarkama koji se otvara sa strane, kao i izvlačne profilne vodilice i veliki prostor za spajanje olakšavaju spajanje. AMAXX je unaprijed ožičen spreman za spajanje i testiran na električnu sigurnost i kvalitetu prema IEC 61439. Daljnje prednosti su općenito nakošeni smjer utikanja za lakše rukovanje prilikom uključivanja i odspajanja, prozirni prozor za aktiviranje za modularne uređaje (ako je dostupan) sa zatvaranjem na kopču, nekoliko različitih, prethodno utisnutih opcija za ulaz kabela i pričvrsni vijci za poklopac za brzo otvaranje i zatvaranje kućišta. Naš asortiman proizvoda AMAXX karakterizira visoka otpornost na udarce i stabilnost dimenzija u hladnim i toplim uvjetima, kao i smanjenje opasnosti u slučaju požara zahvaljujući samogasivom materijalu. Lokacije: gdje god želite osvojiti bodove ne samo tehnički već i vizualno. Želite li također kombinirati podatkovnu tehnologiju, a ne instalirati je pojedinačno, trebate li rješenje za usku nišu, želite li uvijek imati mobilnu jedinicu pri ruci ili čak instalirati odvojivo rješenje? Naša obitelj proizvoda AMAXX nudi širok raspon mogućnosti rješenja. Razgovarajte sa svojim savjetnikom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)