MENNEKES PowerTOP® Xtra 13248 CEE utikač 63 A kom.
- Kataloški br:
- 3118123 - 62
- Oznaka:
- 13248
- EAN:
- 4015394238713
- Kataloški br:
- 3118123 - 62
- Oznaka:
- 13248
- EAN:
- 4015394238713
MENNEKES PowerTOP® Xtra 13248 CEE utikač 63 A kom.
785.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
785.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CEE utikač |
| Nazivna struja | 63 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 63 A |
| Priključak A | vijčana spojka |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Boja | višebojna |
| Sadržaj | 1 St. |
| Broj polova | 5 |
| Težina | 0 |
| RAL-number | 9005 |
| Cable entry | Gland nut |
| Number of poles | 5 |
| Material | Plastic |
| IEC-amperage | 63 A |
| Amperage according to UL/CSA (for UL-version) | 60 |
| Connection system | Screwed terminal |
| Insert direction | Straight |
| Phase inverter | FALSE |
| Contact material | CuZn |
| Degree of protection (IP) | IP67 |
| Military model | FALSE |
| Clock hour position | 1 h |
| Identification colour | Grey |
| Voltage according to EN 60309-2 | > 50 V grey |
Opis
Opis
63A5P 1H> 50V utikač PowerTOP
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)