MENNEKES X-CONTACT® 5113A CEE zidna utičnica 63 A 400 V/AC kom.
- Kataloški br:
- 3118128 - 62
- Oznaka:
- 5113A
- EAN:
- 4015394025153
- Kataloški br:
- 3118128 - 62
- Oznaka:
- 5113A
- EAN:
- 4015394025153
MENNEKES X-CONTACT® 5113A CEE zidna utičnica 63 A 400 V/AC kom.
3,060.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,060.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CEE zidna utičnica |
| Nazivni napon | 400 V/AC |
| Nazivna struja | 63 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 63 A |
| Izvedba | Dno i vrh |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Broj polova | 5 |
| Model | Base unit and cover |
| Switch | Mechanical locking |
| Protection | Mixed |
| Number of poles | 5 |
| Housing material | Plastic |
| Surface treatment contacts | Untreated |
| IEC-amperage | 63 A |
| Amperage according to UL/CSA (for UL-version) | 60 |
| Empty locations on mounting rail | FALSE |
| Contact material | CuZn |
| With earth leakage switch | FALSE |
| Degree of protection (IP) | IP67 |
| Military model | FALSE |
| Clock hour position | 6 h |
| Identification colour | Red |
| Voltage according to EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) red |
Opis
Opis
63A5P 6H400V zidna utičnica DUO WD s okvirnom stezaljkom i X-CONTACT
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)