Metrel MI 3201 mjerač izolacije
- Kataloški br:
- 2542954 - 62
- Oznaka:
- 20991530
- EAN:
- 3831063414490
- Kataloški br:
- 2542954 - 62
- Oznaka:
- 20991530
- EAN:
- 3831063414490
Metrel MI 3201 mjerač izolacije
8,375.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,375.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač izolacije |
| Mjerna funkcija | izolacijski otpor napon AC napon DC frekvencija |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Mjerno područje otpora | 10 TΩ |
| dim. | (D x Š x V) 310 x 250 x 130 mm |
| Težina | 3 kg |
| Mjerno područje napona (maks.) | 5000 V/DC |
| Mjerno područje napona (min.) | 250 V/DC |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 130 mm |
| Dužina | 310 mm |
Opis
Opis
Novi MI 3201 TeraOhm 5 kV Plus Insulation Tester je prijenosni mjerač za mjerenje izolacijskog otpora korištenjem visokih istosmjernih ispitnih napona do 5 kV. TeraOhm 5 kV Plus omogućuje mjerenje izolacijskog otpora do 10 TΩ, testove napona koraka, visokonaponske testove, PI, DD i DAR izračune i mjerenja kapacitivnosti. Veliki LCD zaslon omogućuje prikaz R(t) dijagrama u stvarnom vremenu. Rezultati se mogu pohraniti i preuzeti putem USB ili RS232 veze i opcijski dostupnog HVLink PRO softvera. Ovaj mjerač kvalitete standardno dolazi sa zaštićenim ispitnim vodovima i visokokvalitetnim priborom kako bi ispitivanja izolacije bila brza i učinkovita.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Mjerne funkcije
- mjerenje izolacijskog otpora
- Ispitivanje otpora izolacije korištenjem napona koraka
- ispitivanje visokog napona
- Dijagnostička provjera (PI, DD, DAR)
- Snimanje R(t) dijagrama
- Mjerenje kapaciteta
- mjerenje napona
- Mjerenje frekvencije
- Mjerni opseg do 10 TΩ.
- Veliki raspon za istosmjerne ispitne napone: od 250 V do 5000 V u koracima od 25 V.
- Visok napon: Ispitivanje izolacije s programabilnim ispitnim naponom rampe od 250 V do 5 kV i programabilnom strujom praga.
- Step Voltage: Mjerenje izolacijskog otpora pomoću pet odvojenih proporcionalno postavljenih ispitnih napona i jednog programabilnog
- Tajmer po razini.
- Automatska provjera: PI, DD, DAR izračuni s automatskim podešavanjem raspona otpora. Svi podaci se prikazuju tijekom jednog mjerenja.
- Stezaljka ispitnog vodiča: Za uklanjanje potencijalnih površinskih struja curenja.
- Rješavanje problema: Potpuno programabilne testne funkcije napona i visokog napona pomažu u rješavanju problema s izolacijom.
- Grafikon R(t): Otpor u stvarnom vremenu kontinuirano se prikazuje na vremenskom grafikonu kako bi se prikazao odgovor izolacijskog materijala na ispitni napon.
- Integrirani mjerač vremena: Programabilni mjerač vremena od 1 s do 10 +0 min.
- Automatsko pražnjenje DUT-a nakon ispitivanja.
- Brzo testiranje: napajanje od 5 mA za brzo punjenje kapacitivnog opterećenja.
- Točna mjerenja: filteri za smanjenje buke koji se mogu birati i zaštićeni ispitni vodovi isporučuju se kao standard kako bi se osigurala visoka točnost mjerenja.
- Sigurnost: Zaštita od prenapona CAT IV / 600 V
- Ugrađeni punjač baterija i baterije: mjerač ima ugrađeni punjač baterija. Uključen je set NiMH punjivih baterija.
- Prijenosno: Lagan dizajn (3 kg) s ručkom za nošenje i remenom za rame.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.