Metrel MI 3365 F set testera za uređaje
- Kataloški br:
- 2528841 - 62
- Oznaka:
- 20993680
- EAN:
- 3831063439646
- Kataloški br:
- 2528841 - 62
- Oznaka:
- 20993680
- EAN:
- 3831063439646
Metrel MI 3365 F set testera za uređaje
9,960.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,960.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | set testera za uređaje |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT II 300 V |
| Sučelja | RS232 USB2.0 Bluetooth® |
| dim. | (D x Š x V) 250 x 310 x 130 mm |
| Težina | 6.1 kg |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Širina | 310 mm |
| Visina | 130 mm |
| Dužina | 250 mm |
| Tip | MI 3365 F |
Opis
Opis
Nova nadograđena linija OmegaEE XD nudi 4 modela uređaja namijenjenih profesionalnoj uporabi u najzahtjevnijim aplikacijama. Svi podržavaju korisničke račune, što znači da jedan uređaj može koristiti više električara. Inačice modela pokrivaju sljedeća područja testiranja: prijenosni uređaji, oprema za zavarivanje, medicinski uređaji, profesionalno ispitivanje PRCD uređaja i ispitivanje EV kabela za punjenje Mode 2 i Mode 3. Svi uređaji imaju napredno, ugrađeno korisničko sučelje koje omogućuje izvođenje unaprijed definiranih i korisnički kreiranih AUTOSEQUENCE®. Veliki kapacitet pohrane (8 GB micro SD kartica) korisniku omogućuje pohranjivanje i arhiviranje podataka tijekom dugog vremenskog razdoblja. Svi uređaji posebno su dizajnirani za dugotrajna testiranja, jer njihova struktura pohrane omogućuje jednostavno pretraživanje u arhivi uređaja, kao i brzo ponavljanje izvođenja (redovitih) testova. Veliki naglasak stavljen je na podršku perifernim uređajima kao što su pisači, barkod ili QR skeneri i RFID čitači (kao Bluetooth i kabelske verzije). Osim toga, sve verzije uređaja podržava naš računalni softver Metrel ES Manager.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.