Microsoft MS Adaptive Mouse Comm ergonomski miš Bluetooth®, USB crna 3 Tipke
- Kataloški br:
- 3533066 - 62
- Oznaka:
- J41-00002
- EAN:
- 196388336920
- Kataloški br:
- 3533066 - 62
- Oznaka:
- J41-00002
- EAN:
- 196388336920
Microsoft MS Adaptive Mouse Comm ergonomski miš Bluetooth®, USB crna 3 Tipke
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Medicinska crna
- Bluetooth za obje ruke + USB tipa C
- Vrsta pomicanja: Kotačić Broj tipki: 3
- Izvor napajanja: Baterije / Kablovi
- Integrirana punjiva litij-polimerska (LiPo) baterija, 579 mAh
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ergonomski miš |
| Način prijenosa | Bluetooth® USB |
| Brojevi tipka | 3 Tipke |
| Boja | crna |
| Širina | 57.3 mm |
| Visina | 20.3 mm |
| Dubina | 57.3 mm |
| Težina | 44.3 g |
| Snaga punjenja (min.) | 5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 10 W |
| Bluetooth® verzija | 5.1 |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Kapacitet baterije | 579 mAh |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- QR kod
- USB-C® kabel za punjenje
- Sigurnosni i jamstveni dokumenti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)