Microsoft Notebook EP2-37435 38.1 cm (15 palac) Qualcomm® Snapdragon X Elite X1E-80-100 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwe
- Kataloški br:
- 3451308 - 62
- Oznaka:
- EP2-37435
- EAN:
- 196388571871
- Kataloški br:
- 3451308 - 62
- Oznaka:
- EP2-37435
- EAN:
- 196388571871
Microsoft Notebook EP2-37435 38.1 cm (15 palac) Qualcomm® Snapdragon X Elite X1E-80-100 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwe
9,790.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,790.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 38.1 cm (15 palac)
- 2496 x 1664 Pixel
- 120 Hz
- Qualcomm® Snapdragon
- X Elite X1E-80-100
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 4 GHzRadna memorija: 64 GB;LPDDR5X1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | EP2-37435 |
| Zaslon (cm) | 38.1 cm |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Osobine prikaza | 120 Hz |
| Rezolucija prikaza | 2496 x 1664 Pixel |
| Serija procesora | Qualcomm® Snapdragon |
| Procesor / model | X Elite X1E-80-100 |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 42 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Qualcomm |
| Grafički adapter na ploči (model) | Qualcomm Adreno |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | osvjetljenje tipkovnice čitač memorijske kartice TPM 2.0 modul Touch-Display Microsoft Copilot + PC |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 4 utičnica za slušalice USB 3.1 microSDXC Bluetooth |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Podržane memorijske kartice | microSDXC |
| Boja | crna |
| Širina | 32.9 cm |
| Visina | 1.829 cm |
| Dubina | 23.9 cm |
| Težina | 1.66 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska, 54 Wh |
| Vrijeme pogona (maks.) | 20 h |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 Family (30-dnevna probna verzija) Aplikacije sustava Microsoft 365 Xbox aplikacija Xbox Game Pass Ultimate (probno razdoblje od 1 mjeseca) Microsoft Defender |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| GPU brand | Qualcomm |
| Zaslon | 38.1 cm (15 palac) |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)