Microsoft Notebook Microsoft Surface Laptop - 13" Notebook - Core Ultra 5 33 cm 33 cm (13 palac) Intel® Core™ Ultra 5 16
- Kataloški br:
- 3414193 - 62
- Oznaka:
- EP2-36319
- EAN:
- 196388564972
- Kataloški br:
- 3414193 - 62
- Oznaka:
- EP2-36319
- EAN:
- 196388564972
Microsoft Notebook Microsoft Surface Laptop - 13" Notebook - Core Ultra 5 33 cm 33 cm (13 palac) Intel® Core™ Ultra 5 16
7,315.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 33 cm (13 palac)
- zaslon na dodir
- Intel® Core™ Ultra 5
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. Radna memorija: 16 GB256 GB HDD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Microsoft Surface Laptop - 13" Notebook - Core Ultra 5 33 cm |
| Zaslon (cm) | 33 cm |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Osobine prikaza | zaslon na dodir |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 256 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 4 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | platinasta |
| Težina | 1.22 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Zaslon | 33 cm (13 palac) |
Opis
Opis
Microsoft Surface Laptop – vaš idealan laptop za najviše zahtjeve!
Ovaj moćan uređaj kombinira elegantan dizajn s impresivnim performansama:
Munjevito brze performanse: Pokretan mobilnim procesorom Core Ultra 5 i opremljen sa 16 GB glavne memorije (RAM-a), možete bez napora izvršiti bilo koji zadatak.
Puno prostora za vaše podatke: Tvrdi disk od 256 GB nudi dovoljno prostora za pohranu svih vaših dokumenata, fotografija i aplikacija.
Briljantan prikaz: Doživite sadržaj oštar kao britva na 13-inčnom zaslonu (dijagonala 35,05 cm).
Uvijek povezani: Zahvaljujući integriranoj 5G mobilnoj vezi, možete ostati online čak i u pokretu.
Microsoft Surface Laptop (broj proizvođača: EP2-36319) – savršen izbor za produktivnost i mobilnost
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj moćan uređaj kombinira elegantan dizajn s impresivnim performansama:
Munjevito brze performanse: Pokretan mobilnim procesorom Core Ultra 5 i opremljen sa 16 GB glavne memorije (RAM-a), možete bez napora izvršiti bilo koji zadatak.
Puno prostora za vaše podatke: Tvrdi disk od 256 GB nudi dovoljno prostora za pohranu svih vaših dokumenata, fotografija i aplikacija.
Briljantan prikaz: Doživite sadržaj oštar kao britva na 13-inčnom zaslonu (dijagonala 35,05 cm).
Uvijek povezani: Zahvaljujući integriranoj 5G mobilnoj vezi, možete ostati online čak i u pokretu.
Microsoft Surface Laptop (broj proizvođača: EP2-36319) – savršen izbor za produktivnost i mobilnost
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)