Microsoft Notebook Microsoft Surface Laptop - 13" Notebook - Core Ultra 7 33 cm 35.1 cm (13.8 palac) Intel® Core™ Ultra
- Kataloški br:
- 3414198 - 62
- Oznaka:
- EP2-36394
- EAN:
- 196388565689
- Kataloški br:
- 3414198 - 62
- Oznaka:
- EP2-36394
- EAN:
- 196388565689
Microsoft Notebook Microsoft Surface Laptop - 13" Notebook - Core Ultra 7 33 cm 35.1 cm (13.8 palac) Intel® Core™ Ultra
9,175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.1 cm (13.8 palac)
- zaslon na dodir
- Intel® Core™ Ultra 7
- maks. Radna memorija: 32 GB256 GB HDD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Microsoft Surface Laptop - 13" Notebook - Core Ultra 7 33 cm |
| Zaslon (cm) | 35.1 cm |
| Zaslon (inči) | 13.8 palac |
| Osobine prikaza | zaslon na dodir |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Radna memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 256 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 4 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | platinasta |
| Težina | 2.06 |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Zaslon | 35.1 cm (13.8 palac) |
Opis
Opis
Microsoft Surface Laptop – vrhunska kombinacija performansi i elegancije za zahtjevne korisnike!
Ovaj vrhunski prijenosnik dizajniran je za maksimiziranje vaše produktivnosti i usavršavanje vašeg mobilnog iskustva:
Vrhunske performanse: Pokretan procesorom Core Ultra 7 i opremljen impresivnih 32 GB memorije, ovaj prijenosnik bez napora rješava najzahtjevnije zadatke, od složenih izračuna do multitaskinga.
Ogromna pohrana: S masivnim tvrdim diskom od 256 GB imate više nego dovoljno prostora za sve svoje projekte, medije i aplikacije bez ikakvih kompromisa.
Briljantan prikaz: Uronite u oštre slike i žive boje na velikodušnom 13,8-inčnom (35,05 cm dijagonalnom) zaslonu koji oživljava svaki detalj.
Uvijek povezani, svugdje: Zahvaljujući integriranoj 5G mobilnoj vezi, možete ostati online brzo i pouzdano, bez obzira gdje se nalazite.
Microsoft Surface Laptop (broj proizvođača: EP2-36443) je više od običnog prijenosnog računala – to je vaš partner za neograničenu produktivnost i najsuvremeniju povezivost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj vrhunski prijenosnik dizajniran je za maksimiziranje vaše produktivnosti i usavršavanje vašeg mobilnog iskustva:
Vrhunske performanse: Pokretan procesorom Core Ultra 7 i opremljen impresivnih 32 GB memorije, ovaj prijenosnik bez napora rješava najzahtjevnije zadatke, od složenih izračuna do multitaskinga.
Ogromna pohrana: S masivnim tvrdim diskom od 256 GB imate više nego dovoljno prostora za sve svoje projekte, medije i aplikacije bez ikakvih kompromisa.
Briljantan prikaz: Uronite u oštre slike i žive boje na velikodušnom 13,8-inčnom (35,05 cm dijagonalnom) zaslonu koji oživljava svaki detalj.
Uvijek povezani, svugdje: Zahvaljujući integriranoj 5G mobilnoj vezi, možete ostati online brzo i pouzdano, bez obzira gdje se nalazite.
Microsoft Surface Laptop (broj proizvođača: EP2-36443) je više od običnog prijenosnog računala – to je vaš partner za neograničenu produktivnost i najsuvremeniju povezivost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)