Microsoft Notebook Surface 33 cm (13 palac) UXGA Qualcomm® Snapdragon 16 GB RAM 256 GB SSD njemačka, qwertz Qualcomm Qua
- Kataloški br:
- 3451357 - 62
- Oznaka:
- EP2-31216
- EAN:
- 196388530120
- Kataloški br:
- 3451357 - 62
- Oznaka:
- EP2-31216
- EAN:
- 196388530120
Microsoft Notebook Surface 33 cm (13 palac) UXGA Qualcomm® Snapdragon 16 GB RAM 256 GB SSD njemačka, qwertz Qualcomm Qua
4,450.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,450.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 33 cm (13 palac)
- UXGA
- 1920 x 1280 Pixel
- Qualcomm® Snapdragon
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. Radna memorija: 16 GB256 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Surface |
| Zaslon (cm) | 33 cm |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Razlučivost zaslona | UXGA |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1280 Pixel |
| Format prikaza | 3:2 |
| Procesor | Qualcomm® Snapdragon |
| Serija procesora | Qualcomm® Snapdragon |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Qualcomm |
| Grafički adapter na ploči (model) | Qualcomm |
| Radna memorija | 16 GB |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.1 |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Boja | platinasta |
| Širina | 285.6 mm |
| Visina | 15.6 mm |
| Dubina | 214.1 mm |
| Težina | 1.25 kg |
| Softver uključen u isporuku | 30-dnevno probno razdoblje za Microsoft 365 |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| GPU brand | Qualcomm |
| Zaslon | 33 cm (13 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 3:2 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Područje primjene | ured home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Snaga | 45 W |
| Snaga napajanja | 45 W |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| 16 h | |
| 23 h | |
| ne | |
| 60 fps | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 256 GB | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 2025 | |
| 45 TOPs | |
| da | |
| da | |
| 198 g | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 1 | |
| 50 Wh | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)