Microsoft Notebook Surface 7 35.1 cm (13.8 palac) 2K Intel® Core™ Ultra 5 238V 32 GB RAM 512 GB SSD švicarska, qwertz In
- Kataloški br:
- 3451886 - 62
- Oznaka:
- EP2-21012
- EAN:
- 196388453399
- Kataloški br:
- 3451886 - 62
- Oznaka:
- EP2-21012
- EAN:
- 196388453399
Microsoft Notebook Surface 7 35.1 cm (13.8 palac) 2K Intel® Core™ Ultra 5 238V 32 GB RAM 512 GB SSD švicarska, qwertz In
8,655.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,655.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.1 cm (13.8 palac)
- 2K
- 2304 x 1536 Pixel
- Intel® Core™ Ultra 5
- 238V
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. Radna memorija: 32 GB512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Surface 7 |
| Zaslon (cm) | 35.1 cm |
| Zaslon (inči) | 13.8 palac |
| Razlučivost zaslona | 2K |
| Rezolucija prikaza | 2304 x 1536 Pixel |
| Format prikaza | 3:2 |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 238V |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor / model | 238V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 8 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 32 GB |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | švicarska, qwertz |
| Sučelje | USB 3.1 |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Boja | platinasta |
| Širina | 220 mm |
| Visina | 17.5 mm |
| Dubina | 301 mm |
| Težina | 1.35 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2.1 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 35.1 cm (13.8 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 3:2 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Područje primjene | ured home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Snaga | 39 W |
| Snaga napajanja | 39 W |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| 12 h | |
| da | |
| da | |
| 20 h | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| da | |
| da | |
| 600 cd/m² | |
| 2 | |
| 4 | |
| 17 W | |
| 37 W | |
| 2.1 GHz | |
| 2025 | |
| 4.7 GHz | |
| da | |
| da | |
| 97 TOPs | |
| 40 TOPs | |
| 4 | |
| 3.5 GHz | |
| da | |
| da | |
| 53 TOPs | |
| da | |
| 2 | |
| 1 | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Surface Laptop za tvrtke
Surface Laptop u verzijama od 13,8 inča i 15 inča pokreće ga umjetna inteligencija i dizajniran je za poslovanje. Nudi izvanredne performanse i AI značajke s procesorom Intel® Core™ Ultra (serije 2) u elegantnom dizajnu.
Surface Copilot+ računala, dizajnirana za tvrtke
Surface Laptop (7. izdanje) s procesorom Intel® Core™ Ultra (serija 2) dizajniran je za poslovanje i pruža iznimne performanse pokretane umjetnom inteligencijom za suradnju, kreativnost i produktivnost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)