Microsoft Notebook Surface 7 38.1 cm (15 palac) Intel® Core™ Ultra 7 266V 16 GB RAM 256 GB SSD njemačka, qwertz Intel Ni
- Kataloški br:
- 3451304 - 62
- Oznaka:
- EP2-22757
- EAN:
- 196388469970
- Kataloški br:
- 3451304 - 62
- Oznaka:
- EP2-22757
- EAN:
- 196388469970
Microsoft Notebook Surface 7 38.1 cm (15 palac) Intel® Core™ Ultra 7 266V 16 GB RAM 256 GB SSD njemačka, qwertz Intel Ni
7,905.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,905.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 38.1 cm (15 palac)
- 2496 x 1664 Pixel
- Intel® Core™ Ultra 7
- 266V
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. Radna memorija: 16 GB256 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Surface 7 |
| Zaslon (cm) | 38.1 cm |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Rezolucija prikaza | 2496 x 1664 Pixel |
| Format prikaza | 3:2 |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 266V |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 266V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.2 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 16 GB |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.1 |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 329 mm |
| Visina | 18.3 mm |
| Dubina | 239 mm |
| Težina | 1.66 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2.2 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 38.1 cm (15 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 3:2 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Područje primjene | ured home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Snaga punjenja (maks.) | 65 W |
| Snaga punjenja (min.) | 27 W |
| Snaga | 65 W |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| 14 h | |
| da | |
| da | |
| 22 h | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 256 GB | |
| da | |
| da | |
| 600 cd/m² | |
| 2 | |
| 4 | |
| 17 W | |
| 37 W | |
| 2.2 GHz | |
| 2025 | |
| 5 GHz | |
| da | |
| da | |
| 118 TOPs | |
| 48 TOPs | |
| 4 | |
| 3.7 GHz | |
| da | |
| da | |
| 66 TOPs | |
| da | |
| 2 | |
| 1 | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)