Microsoft SRF TC SC DE AT Black tipkovnica za tablet Pogodno za marke (tablet računala): Microsoft
- Kataloški br:
- 3203866 - 62
- Oznaka:
- 8XB-00143
- EAN:
- 196388356492
- Kataloški br:
- 3203866 - 62
- Oznaka:
- 8XB-00143
- EAN:
- 196388356492
Microsoft SRF TC SC DE AT Black tipkovnica za tablet Pogodno za marke (tablet računala): Microsoft
640.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
640.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- QWERTZ njemački
- Dodirna ploha
- Poklopac
- Priključak za Microsoft Cover Dock
- Izvor napajanja: Priključna stanica
- Kompatibilnost marki: Microsoft
- Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica za tablet |
| Pogodno za | Microsoft |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Boja | crna |
| Dubina | 226.1 mm |
| Visina | 4.89 mm |
| Širina | 289.1 mm |
| Material (detalji) | Alkantara |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Microsoft |
| Težina | 281 g |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Tipkovnica Surface Pro s prostorom za olovke za tvrtke
Svestranost na najvišoj razini s izvrsnom, visokokvalitetnom tipkovnicom, velikom staklenom dodirnom plohom i dvije nove inovativne tipke za prečace. Integrirani utor za pohranu Surface Slim Pen za tvrtke omogućuje sigurno i jednostavno punjenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.