Microsoft Srfc Pro Flex KB Bdl SC DE/AT Alpine tipkovnica za tablet Pogodno za marke (tablet računala): Microsoft
- Kataloški br:
- 3203851 - 62
- Oznaka:
- 8YU-00027
- EAN:
- 196388335305
- Kataloški br:
- 3203851 - 62
- Oznaka:
- 8YU-00027
- EAN:
- 196388335305
Microsoft Srfc Pro Flex KB Bdl SC DE/AT Alpine tipkovnica za tablet Pogodno za marke (tablet računala): Microsoft
1,480.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,480.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- QWERTZ njemački
- Mehanički prekidač
- Dodirna ploha
- Pozadinsko osvjetljenje
- Bežični Bluetooth 10 m
- Izvor napajanja: Integrirana baterija priključne stanice
- Kompatibilnost marki: Microsoft
- Plava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica za tablet |
| Pogodno za | Microsoft |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Boja | plava boja |
| Dubina | 289 mm |
| Visina | 5.25 mm |
| Širina | 221 mm |
| Material (detalji) | Alkantara |
| Kapacitet baterije | 513 mAh |
| Maks. domet | 10 m |
| Način prijenosa | bežično |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Microsoft |
| Težina | 340 g |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 41 h | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1.929 Wh | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Jednostavno spajanje
Besprijekoran prijelaz između korištenja u priloženom i nepriloženom stanju fusnote uz nekomplicirano uparivanje; odmah spreman za korištenje pri prvoj upotrebi.
Prilagođava se bilo kojoj lokaciji
Bez obzira radite li u skučenim uvjetima u avionu ili morate tipkati s tipkovnicom u krilu, odvojite Surface Pro Flex tipkovnicu s tankom olovkom i ostanite u svom ritmu.
Stvorite vrhunsku konfiguraciju produktivnosti za svoj rad
Pričvrstite ovu tipkovnicu na svoj Surface Pro (11. Izdanje) Fusnota1 za tipkanje kao na prijenosnom računalu i priključite Surface Pro (11. (Izdanje) Fusnota spojena na monitor kako bi se stvorio najergonomskiji mogući radni prostor.
Dugotrajna baterija
Zahvaljujući 41 satu neprekidnog tipkanja, ovu tipkovnicu možete koristiti bez brige, čak i kada nije priključena. Kada je trebate napuniti, jednostavno je ponovno priključite na uređaj.
Naravno, radite s olovkom.
Skicirajte i pišite prirodno na zaslonu pomoću Surface Slim Pena, koji je uvijek spreman i napunjen u odjeljku za pohranu tipkovnice.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.