Microsoft SrProKBw/SlimPen SC German Austria/Germa tipkovnica za tablet Pogodno za marke (tablet računala): Microsoft
- Kataloški br:
- 3203857 - 62
- Oznaka:
- 8X6-00195
- EAN:
- 196388357130
- Kataloški br:
- 3203857 - 62
- Oznaka:
- 8X6-00195
- EAN:
- 196388357130
Microsoft SrProKBw/SlimPen SC German Austria/Germa tipkovnica za tablet Pogodno za marke (tablet računala): Microsoft
865.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
865.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- QWERTZ njemački
- Dodirna ploha
- Poklopac
- Priključak za Microsoft Cover Dock
- Izvor napajanja: Priključna stanica
- Kompatibilnost marki: Microsoft
- Plava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica za tablet |
| Pogodno za | Microsoft |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Boja | plava boja |
| Dubina | 226.1 mm |
| Visina | 4.89 mm |
| Širina | 289.1 mm |
| Pogodno za | Surface Pro 10; Surface Pro 9; Surface Pro 8; Surface Pro X |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Microsoft |
| Težina | 294 g |
| ne | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Surface Pro tipkovnica s tankom olovkom
Ova savršena premium tipkovnica s velikom staklenom dodirnom plohom i novom tipkom Copilot za AI performanse jednim dodirom nudi vam svestranost na najvišoj razini. Integrirani pretinac za pohranu Surface Slim Pen olovke omogućuje sigurno i jednostavno punjenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.