Microsoft Surface Pro 10 1 TB platinasta Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) Intel® Core™ Ultra 7 Windows® 11 Pro
- Kataloški br:
- 3335295 - 62
- Oznaka:
- EP2-26326
- EAN:
- 196388494088
- Kataloški br:
- 3335295 - 62
- Oznaka:
- EP2-26326
- EAN:
- 196388494088
Microsoft Surface Pro 10 1 TB platinasta Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) Intel® Core™ Ultra 7 Windows® 11 Pro
11,720.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11,720.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 33 cm 13 palac (2880 x 1920 Pixel) 120 Hz, zaslon na dodir
- Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 165U (12 x )
- Radna memorija: 32 GB LPDDR5X
- Kapacitet memorije: 1 TB SSD
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Windows ® tablet računalo |
| Model | Surface Pro 10 |
| Zaslon (cm) | 33 cm |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Osobine prikaza | 120 Hz zaslon na dodir |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1920 Pixel |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 (serija 1) - 165U do 4,9 GHz / 12 MB predmemorije |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 165U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Serija grafičke kartice | Intel Arc™ |
| Kapacitet pohrane | 1 TB |
| Medij pohrane | SSD |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Format SIM kartica | Nano SIM eSIM |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 Business Standard, Business Premium ili Microsoft 365 Apps (30-dnevno probno razdoblje), Microsoft 365 Apps (potrebna je licenca ili pretplata) |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | platinasta |
| Širina | 28.7 cm |
| Visina | 0.93 cm |
| Dubina | 20.86 cm |
| Težina | 879 g |
| Vrijeme pogona (maks.) | 19 h |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Zaslon | 33 cm (13 palac) |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
Opis
Opis
Microsoft Surface Pro 10 for Business redefinira produktivnost i kreativnost u pokretu. Sa svojim 13-inčnim PixelSense Flow zaslonom rezolucije 2880 x 1920, Dolby Vision IQ i Corning Gorilla Glass 5 staklom protiv odsjaja, nudi jasnoću i točnost boja za svaki zadatak. Uređaj pokreće Intel Core Ultra 7 procesor koji osigurava glatku multitasking i performanse sa svojom 12-jezgrenom konfiguracijom i Intel AI Boost NPU. Za profesionalce koji se oslanjaju na povezivost, nudi USB4/Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 priključke kao i SurfaceConnect i Surface Keyboard sučelja, pružajući fleksibilnost za bilo koje radno postavljanje. Audio i video potrebe zadovoljavaju Dolby Atmos kompatibilni stereo zvučnici, dual array mikrofoni i Windows Hello opremljene kamere visoke razlučivosti, što ga čini idealnim za video konferencije i stvaranje sadržaja. Dizajniran za mobilnost, Microsoft Surface Pro 10 for Business ima robusnu šasiju od anodiziranog aluminija, integrirano postolje i teži samo 879 g. Sigurnost ima najveći prioritet sa sigurnosnim čipom Trusted Platform Module (TPM 2.0) za zaštitu vaših podataka gdje god radite. Ovaj uređaj je svestran alat koji se prilagođava vašim profesionalnim i kreativnim potrebama.
Lagani dizajn s kućištem od anodiziranog aluminija i integriranim postoljem
Dolby Atmos stereo zvučnici i dupli mikrofoni za vrhunski zvuk
USB4/Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 za svestrane mogućnosti povezivanja
Intel Core Ultra 7 procesor s 12-jezgrenom konfiguracijom za visoke performanse
13-inčni PixelSense Flow zaslon rezolucije 2880 x 1920 i Dolby Vision IQ
Mobilno i sigurno
Uz težinu od samo 879 g i dimenzije dizajnirane za prenosivost, ovaj tablet lako je ponijeti bilo gdje. Izrađen je od anodiziranog aluminijskog kućišta i ima integrirano postolje i kontrolu glasnoće za dodatnu praktičnost. Sigurnost je poboljšana sigurnosnim čipom Trusted Platform Module (TPM 2.0) koji osigurava zaštitu vaših podataka.
Napredni audio i video
Uz Dolby Atmos kompatibilne stereo zvučnike i dual array mikrofone, Microsoft Surface Pro 10 for Business nudi izvrsno audio iskustvo. 4K stražnja i 1080p prednja kamera, opremljena sustavom Windows Hello, nudi video konferencije visoke razlučivosti i mogućnosti stvaranja sadržaja.
Svestrana povezivost
S dva USB4/Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 priključka, SurfaceConnectom i sučeljem Surface Keyboard, Microsoft Surface Pro 10 for Business nudi širok raspon mogućnosti povezivanja. Ova svestranost omogućuje jednostavno povezivanje perifernih uređaja, zaslona i drugih uređaja, što ga čini idealnim izborom za profesionalce u pokretu.
Jaka izvedba
Pokretan procesorom Intel Core Ultra 7 s maksimalnom turbo brzinom od 4,9 GHz i konfiguracijom s 12 jezgri, ovaj je uređaj dizajniran da se s lakoćom nosi sa zahtjevnim aplikacijama i multitaskingom. Intel AI Boost NPU i Intel Arc Graphics osiguravaju glatko grafičko renderiranje i učinkovite performanse za rad i igru.
Izuzetan prikaz
Zaslon PixelSense Flow od 13 inča Microsoft Surface Pro 10 for Business pruža impresivno iskustvo gledanja s izvornom rezolucijom od 2880 x 1920, 267 ppi i značajkama kao što su Adaptive Color, Color Calibrated, Corning Gorilla Glass 5, Dolby Vision IQ i Vivid Boja. Antirefleksni premaz i podrška za sRGB prostor boja osiguravaju da je svaki detalj oštar i da su boje točne - savršeno za profesionalce i kreativce.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Lagani dizajn s kućištem od anodiziranog aluminija i integriranim postoljem
Dolby Atmos stereo zvučnici i dupli mikrofoni za vrhunski zvuk
USB4/Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 za svestrane mogućnosti povezivanja
Intel Core Ultra 7 procesor s 12-jezgrenom konfiguracijom za visoke performanse
13-inčni PixelSense Flow zaslon rezolucije 2880 x 1920 i Dolby Vision IQ
Mobilno i sigurno
Uz težinu od samo 879 g i dimenzije dizajnirane za prenosivost, ovaj tablet lako je ponijeti bilo gdje. Izrađen je od anodiziranog aluminijskog kućišta i ima integrirano postolje i kontrolu glasnoće za dodatnu praktičnost. Sigurnost je poboljšana sigurnosnim čipom Trusted Platform Module (TPM 2.0) koji osigurava zaštitu vaših podataka.
Napredni audio i video
Uz Dolby Atmos kompatibilne stereo zvučnike i dual array mikrofone, Microsoft Surface Pro 10 for Business nudi izvrsno audio iskustvo. 4K stražnja i 1080p prednja kamera, opremljena sustavom Windows Hello, nudi video konferencije visoke razlučivosti i mogućnosti stvaranja sadržaja.
Svestrana povezivost
S dva USB4/Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 priključka, SurfaceConnectom i sučeljem Surface Keyboard, Microsoft Surface Pro 10 for Business nudi širok raspon mogućnosti povezivanja. Ova svestranost omogućuje jednostavno povezivanje perifernih uređaja, zaslona i drugih uređaja, što ga čini idealnim izborom za profesionalce u pokretu.
Jaka izvedba
Pokretan procesorom Intel Core Ultra 7 s maksimalnom turbo brzinom od 4,9 GHz i konfiguracijom s 12 jezgri, ovaj je uređaj dizajniran da se s lakoćom nosi sa zahtjevnim aplikacijama i multitaskingom. Intel AI Boost NPU i Intel Arc Graphics osiguravaju glatko grafičko renderiranje i učinkovite performanse za rad i igru.
Izuzetan prikaz
Zaslon PixelSense Flow od 13 inča Microsoft Surface Pro 10 for Business pruža impresivno iskustvo gledanja s izvornom rezolucijom od 2880 x 1920, 267 ppi i značajkama kao što su Adaptive Color, Color Calibrated, Corning Gorilla Glass 5, Dolby Vision IQ i Vivid Boja. Antirefleksni premaz i podrška za sRGB prostor boja osiguravaju da je svaki detalj oštar i da su boje točne - savršeno za profesionalce i kreativce.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)