Microsoft Surface Pro 10 LTE/4G, 5G 256 GB platinasta Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) 1.6 GHz Intel® Core™ Ul
- Kataloški br:
- 3335296 - 62
- Oznaka:
- EP2-14782
- EAN:
- 196388431106
- Kataloški br:
- 3335296 - 62
- Oznaka:
- EP2-14782
- EAN:
- 196388431106
Microsoft Surface Pro 10 LTE/4G, 5G 256 GB platinasta Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) 1.6 GHz Intel® Core™ Ul
6,760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 33 cm 13 palac (2880 x 1920 Pixel) 120 Hz, 10-točkovni Multi-Touch
- Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 135U (12 x 1.6 GHz)
- Radna memorija: 8 GB LPDDR5-RAM
- Kapacitet memorije: 256 GB SSD
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Windows ® tablet računalo |
| Model | Surface Pro 10 |
| Zaslon (cm) | 33 cm |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Osobine prikaza | 120 Hz 10-točkovni Multi-Touch |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1920 Pixel |
| Format prikaza | 3:2 |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 (serija 1) 135U |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor / model | 135U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 1.6 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5-RAM |
| Serija grafičke kartice | Intel Arc™ |
| Kapacitet pohrane | 256 GB |
| Medij pohrane | SSD |
| Rezolucija integrirane kamere | 10.5 Megapiksela |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Mobilni Internet | LTE/4G 5G |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Integrirani GPS | da |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | USB 4 |
| Boja | platinasta |
| Širina | 287 mm |
| Visina | 9.3 mm |
| Dubina | 208.6 mm |
| Težina | 879 g |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Kapacitet baterije | 48 mAh |
| Vrijeme pogona (maks.) | 19 h |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 1.6 GHz / max. 4.4 GHz |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Zaslon | 33 cm (13 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 3:2 |
| Svjetloća | 600 cd/m² |
| Web kamera | da |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
| da | |
| da | |
| 10.5 MP | |
| da | |
| da | |
| 2 W | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 8 | |
| 2 | |
| 1.1 GHz | |
| 1.6 GHz | |
| da | |
| 3.6 GHz | |
| 4.4 GHz | |
| 1.4 GHz | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 2.1 GHz | |
| 700 MHz | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 48 Wh | |
| da | |
| 39 W | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Računalo s umjetnom inteligencijom za tvrtke. Dizajniran za svestranost.
Surface Pro 10 pruža vrhunske performanse u sigurnom, laganom uređaju koji se prilagođava svakom načinu na koji radite i briše granice između hardvera i softvera. Surface Pro 10 prilagođava se svakom načinu na koji radite, dajući zaposlenicima prednosti računala s umjetnom inteligencijom za poboljšana Microsoft Copilot iskustva i izvanredne poslovne mogućnosti putem integriranih AI motora.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 13-inčni PixelSense Flow zaslon s 2880 x 1920 rezolucijom i Dolby Vision IQ
- Intel Core Ultra 5 procesor s 12-jezgrenom arhitekturom i Intel AI Boost NPU
- USB4/Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 za široke mogućnosti povezivanja
- Dolby Atmos stereo zvučnici i dupli mikrofoni za poboljšani zvuk
- Lagan dizajn s TPM 2.0 za poboljšanu sigurnost
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)