Microsoft Surface Pro 11 512 GB srebrna Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) Qualcomm® Snapdragon Windows® 11 Pro
- Kataloški br:
- 3219801 - 62
- Oznaka:
- ZFB-00004
- EAN:
- 196388324095
- Kataloški br:
- 3219801 - 62
- Oznaka:
- ZFB-00004
- EAN:
- 196388324095
Microsoft Surface Pro 11 512 GB srebrna Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) Qualcomm® Snapdragon Windows® 11 Pro
7,960.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,960.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 33 cm 13 palac (2880 x 1920 Pixel) 10-točkovni Multi-Touch, 120 Hz
- Procesor: Qualcomm® Snapdragon X Elite (12 x )
- Radna memorija: 16 GB LPDDR5X
- Kapacitet memorije: 512 GB
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Windows ® tablet računalo |
| Model | Surface Pro 11 |
| Zaslon (cm) | 33 cm |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Osobine prikaza | 10-točkovni Multi-Touch 120 Hz |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1920 Pixel |
| Format prikaza | 3:2 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Serija procesora | Qualcomm® Snapdragon |
| Procesor / model | X Elite |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor / predmemorija | 42 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Serija grafičke kartice | Qualcomm Adreno™ |
| Kapacitet pohrane | 512 GB |
| Rezolucija integrirane kamere | 10 Megapiksela |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | USB-C® |
| Boja | srebrna |
| Širina | 287 mm |
| Visina | 9.3 mm |
| Dubina | 209 mm |
| Težina | 895 g |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Vrijeme pogona (maks.) | 14 h |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Zaslon | 33 cm (13 palac) |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
Opis
Opis
Otkrijte Microsoft Surface Pro 11, spoj performansi, svestranosti i prenosivosti. Ovaj tablet ima 13-inčni OLED zaslon rezolucije 2880 x 1920 piksela, pružajući živopisne vizualne prikaze i responzivno višedodirno iskustvo u 10 točaka. Opremljen Dolby Atmos stereo zvučnicima i dvostrukim mikrofonom, nudi impresivno audio iskustvo za zabavu i profesionalnu upotrebu.
Ispod haube, Microsoft Surface Pro 11 pokreće 12-jezgreni Snapdragon X Elite procesor s maksimalnom turbo brzinom od 4 GHz, uparen sa 16 GB LPDDR5X SDRAM-a, što ga čini sposobnim za rukovanje zahtjevnim aplikacijama i multitasking s lakoćom. Također ima SSD od 512 GB koji pruža dovoljno prostora za pohranu svih vaših datoteka i aplikacija.
Dizajniran za profesionalce u pokretu, ima izdržljivo kućište od anodiziranog aluminija, teži samo 895 g i debljine je samo 3/8" što ga čini lakim za transport. S dva USB-C priključka i širokim mogućnostima bežičnog povezivanja, osigurava da ostanete povezani gdje god se nalazili. Microsoft Surface Pro 11 nije samo tablet, već uređaj koji se prilagođava vašem životnom stilu, bilo da radite kod kuće, u uredu ili u pokretu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ispod haube, Microsoft Surface Pro 11 pokreće 12-jezgreni Snapdragon X Elite procesor s maksimalnom turbo brzinom od 4 GHz, uparen sa 16 GB LPDDR5X SDRAM-a, što ga čini sposobnim za rukovanje zahtjevnim aplikacijama i multitasking s lakoćom. Također ima SSD od 512 GB koji pruža dovoljno prostora za pohranu svih vaših datoteka i aplikacija.
Dizajniran za profesionalce u pokretu, ima izdržljivo kućište od anodiziranog aluminija, teži samo 895 g i debljine je samo 3/8" što ga čini lakim za transport. S dva USB-C priključka i širokim mogućnostima bežičnog povezivanja, osigurava da ostanete povezani gdje god se nalazili. Microsoft Surface Pro 11 nije samo tablet, već uređaj koji se prilagođava vašem životnom stilu, bilo da radite kod kuće, u uredu ili u pokretu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 13-inčni OLED zaslon osjetljiv na dodir rezolucije 2880 x 1920 za oštre slike
- Dolby Atmos stereo zvučnici i dvostruki mikrofon za izvrstan zvuk
- Snapdragon X Elite procesor s 12 jezgri i maksimalnom turbo brzinom od 4 GHz za visoke performanse
- 16 GB LPDDR5X SDRAM za učinkovit multitasking
- Certificiran ENERGY STAR i stoga energetski učinkovit
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)