Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 5G 256 GB srebrna Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) Qualcomm® Snapdragon Wind
- Kataloški br:
- 3219797 - 62
- Oznaka:
- ZEW-00004
- EAN:
- 196388323920
- Kataloški br:
- 3219797 - 62
- Oznaka:
- ZEW-00004
- EAN:
- 196388323920
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 5G 256 GB srebrna Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) Qualcomm® Snapdragon Wind
6,380.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,380.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 33 cm 13 palac (2880 x 1920 Pixel) 10-točkovni Multi-Touch, 120 Hz
- Procesor: Qualcomm® Snapdragon X Plus X1P-64-100 (10 x )
- Radna memorija: 16 GB LPDDR5X
- Kapacitet memorije: 256 GB
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Windows ® tablet računalo |
| Model | Surface Pro Copilot+ PC |
| Zaslon (cm) | 33 cm |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Osobine prikaza | 10-točkovni Multi-Touch 120 Hz |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1920 Pixel |
| Format prikaza | 3:2 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100 |
| Serija procesora | Qualcomm® Snapdragon |
| Procesor / model | X Plus X1P-64-100 |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 42 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Serija grafičke kartice | Qualcomm Adreno™ |
| Kapacitet pohrane | 256 GB |
| Rezolucija integrirane kamere | 10 Megapiksela |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Mobilni Internet | 5G |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | USB 4 |
| Boja | srebrna |
| Širina | 287 mm |
| Visina | 9.3 mm |
| Dubina | 209 mm |
| Težina | 895 g |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Vrijeme pogona (maks.) | 14 h |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Zaslon | 33 cm (13 palac) |
| Izgled tipkovnice | talijanski, qwerty |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
Opis
Opis
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC redefinira mobilno računalstvo svojim spojem estetskog dizajna i tehnologije. Srce ovog uređaja je 13-inčni OLED zaslon koji pruža oštre, živopisne slike iz svakog kuta sa svojom rezolucijom od 2880 x 1920 piksela, Dolby Vision IQ i HDR mogućnostima. Qualcomm Snapdragon
Povezivost je lagana uz Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.4, kao i USB4/Thunderbolt 4 priključke za brzi prijenos podataka i perifernih uređaja. Kvaliteta zvuka također je uzeta u obzir: stereo zvučnici kompatibilni s Dolby Atmos i dvostruki mikrofoni osiguravaju sveobuhvatno iskustvo slušanja. Kućište od anodiziranog aluminija i integrirano postolje naglašavaju visoku kvalitetu izrade i funkcionalni dizajn uređaja, što ga čini idealnim izborom za profesionalne korisnike. Sa značajkama kao što su Microsoft Pen Protocol (MPP) i web-kamera visoke razlučivosti s Windows Hello, Microsoft Surface Pro Copilot+ PC nije samo tablet, već svestrani alat koji se prilagođava vašim potrebama.
Zapanjujuća grafika
Iskusite jasnoću i točnost boja s 13-inčnim OLED zaslonom koji nudi izvornu rezoluciju 2880 x 1920, Dolby Vision IQ i HDR podršku. Svjetlina ekrana od 900 cd/m2 i Corning Gorilla Glass 5 osiguravaju živopisan, dugotrajan prikaz u svakom okruženju.
Jaka izvedba
Pokreće ga Qualcomm Snapdragon X Plus procesor s 10-jezgrenim CPU-om koji doseže do 3,6 GHz, ovaj uređaj dizajniran je za glatko rješavanje intenzivnih zadataka. Uparen sa 16 GB LPDDR5X RAM-a, nudi i brzinu i učinkovitost za svaku primjenu.
Napredno povezivanje
Ostanite povezani uz Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.4 za brze i pouzdane veze s internetom i uređajima. USB4/Thunderbolt 4 priključci olakšavaju povezivanje sa zaslonima i perifernim uređajima.
Imerzivno audio iskustvo
Sa stereo zvučnicima kompatibilnim s Dolby Atmos i dvostrukim mikrofonima, Microsoft Surface Pro Copilot+ PC pruža impresivno audio iskustvo, bilo da telefonirate, slušate glazbu ili gledate film.
Svestran dizajn
Uz ugrađeno postolje, kontrolu glasnoće i kompatibilnost s površinskom tipkovnicom, ovaj je tablet dizajniran za praktičnost i svestranost. Kućište od anodiziranog aluminija ne samo da izgleda visokokvalitetno, već je i vrlo robusno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Povezivost je lagana uz Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.4, kao i USB4/Thunderbolt 4 priključke za brzi prijenos podataka i perifernih uređaja. Kvaliteta zvuka također je uzeta u obzir: stereo zvučnici kompatibilni s Dolby Atmos i dvostruki mikrofoni osiguravaju sveobuhvatno iskustvo slušanja. Kućište od anodiziranog aluminija i integrirano postolje naglašavaju visoku kvalitetu izrade i funkcionalni dizajn uređaja, što ga čini idealnim izborom za profesionalne korisnike. Sa značajkama kao što su Microsoft Pen Protocol (MPP) i web-kamera visoke razlučivosti s Windows Hello, Microsoft Surface Pro Copilot+ PC nije samo tablet, već svestrani alat koji se prilagođava vašim potrebama.
Zapanjujuća grafika
Iskusite jasnoću i točnost boja s 13-inčnim OLED zaslonom koji nudi izvornu rezoluciju 2880 x 1920, Dolby Vision IQ i HDR podršku. Svjetlina ekrana od 900 cd/m2 i Corning Gorilla Glass 5 osiguravaju živopisan, dugotrajan prikaz u svakom okruženju.
Jaka izvedba
Pokreće ga Qualcomm Snapdragon X Plus procesor s 10-jezgrenim CPU-om koji doseže do 3,6 GHz, ovaj uređaj dizajniran je za glatko rješavanje intenzivnih zadataka. Uparen sa 16 GB LPDDR5X RAM-a, nudi i brzinu i učinkovitost za svaku primjenu.
Napredno povezivanje
Ostanite povezani uz Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.4 za brze i pouzdane veze s internetom i uređajima. USB4/Thunderbolt 4 priključci olakšavaju povezivanje sa zaslonima i perifernim uređajima.
Imerzivno audio iskustvo
Sa stereo zvučnicima kompatibilnim s Dolby Atmos i dvostrukim mikrofonima, Microsoft Surface Pro Copilot+ PC pruža impresivno audio iskustvo, bilo da telefonirate, slušate glazbu ili gledate film.
Svestran dizajn
Uz ugrađeno postolje, kontrolu glasnoće i kompatibilnost s površinskom tipkovnicom, ovaj je tablet dizajniran za praktičnost i svestranost. Kućište od anodiziranog aluminija ne samo da izgleda visokokvalitetno, već je i vrlo robusno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 13-inčni OLED zaslon osjetljiv na dodir rezolucije 2880 x 1920 i Dolby Vision IQ
- Qualcomm Snapdragon X Plus 10-jezgreni procesor za performanse velike brzine
- Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.4 za pouzdano bežično povezivanje
- Dvostruki mikrofon i Dolby Atmos stereo zvučnici za impresivan zvuk
- Kućište od anodiziranog aluminija s integriranim postoljem za izdržljivost i jednostavno korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)