Microsoft Surface Pro Keyboard tipkovnica za tablet Pogodno za marke (tablet računala): Microsoft
- Kataloški br:
- 3557694 - 62
- Oznaka:
- EP2-33114
- EAN:
- 196388545131
- Kataloški br:
- 3557694 - 62
- Oznaka:
- EP2-33114
- EAN:
- 196388545131
Microsoft Surface Pro Keyboard tipkovnica za tablet Pogodno za marke (tablet računala): Microsoft
935.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
935.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- QWERTZ njemački
- Mehanički prekidač
- Dodirna ploha
- Poklopac pozadinskog osvjetljenja
- Priključak za Microsoft Cover Dock
- Izvor napajanja: Baterija
- Kompatibilnost marki: Microsoft
- Siva
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica za tablet |
| Pogodno za | Microsoft |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Boja | siva |
| Dubina | 276 mm |
| Visina | 6.8 mm |
| Širina | 192 mm |
| Material (detalji) | Alkantara |
| Pogon preko | akumulator |
| Pogodno za | 12" Surface Pro Copilot+ PC |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Microsoft |
| Težina | 340 g |
| ne | |
| 15 h | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 0.171 Wh | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Idealno za svakodnevni posao ili slobodno vrijeme
Glatki, mat oslonac za dlanove dovoljno je izdržljiv za svakodnevnu upotrebu, nudi elegantan izgled i lako se čisti.
Besprijekorna promjena položaja
Dinamički zglob se može brzo zaključati i savitljiv je za 360 stupnjeva kako bi se pronašao optimalni udobni položaj za vas.
Uvijek na dohvat ruke i napunjen
Surface Slim Pen magnetski se pričvršćuje izravno na stražnju stranu 12-inčnog Surface Pro uređaja radi bolje pohrane i punjenja.
Prirodan osjećaj
Haptička povratna informacija čini da se korištenje Surface Slim Pena osjeća kao pisanje po papiru, a dizajn savršeno pristaje u vašu ruku.
Precizno
Zahvaljujući preciznom unosu slobodnom rukom, imate koristi od vrhunske preciznosti, sjenčanja i osjetljivosti na pritisak.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 12-inčna tipkovnica Surface Pro; tanka olovka Surface (2Fusnota. izdanje); Vodič za brzi početak
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.