Microsoft W8Z-00002 strujni adapter za prijenosno računalo 65 W
- Kataloški br:
- 3391504 - 62
- Oznaka:
- W8Z-00002
- EAN:
- 196388144372
- Kataloški br:
- 3391504 - 62
- Oznaka:
- W8Z-00002
- EAN:
- 196388144372
Microsoft W8Z-00002 strujni adapter za prijenosno računalo 65 W
270.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
270.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- / 65 WSnaga
- Mjesto upotrebe: unutrašnje područjePrikladno za prijenosna računala Microsoft
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | strujni adapter za prijenosno računalo |
| Tip | W8Z-00002 |
| za marku | Microsoft |
| Snaga | 65 W |
| dim. | (Š x V x D) 90 x 25 x 50 mm |
| Širina | 90 mm |
| Visina | 25 mm |
| Težina | 250 g |
| Boja | crna |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Duljina kabela | 1.7 m |
| Dubina | 50 mm |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Broj istovremeno povezanih uređaja (maks.) | 1 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)