Midland Midland BikePlay Pro, Motorrad Multimedia motociklistička navigacija 12.7 cm 5 palac
- Kataloški br:
- 3593555 - 62
- Oznaka:
- C1682
- EAN:
- 8011869208010
- Kataloški br:
- 3593555 - 62
- Oznaka:
- C1682
- EAN:
- 8011869208010
Midland Midland BikePlay Pro, Motorrad Multimedia motociklistička navigacija 12.7 cm 5 palac
760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | motociklistička navigacija |
| Zaslon (cm) | 12.7 cm |
| Zaslon (inči) | 5 palac |
| dim. | (Š x V x D) 152 x 85 x 21 mm |
| Širina | 152 mm |
| Visina | 85 mm |
| Dubina | 21 mm |
| Težina | 320 g |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.