Minix Mini PC Elite EU 715-AI Intel® Core™ Ultra 7 155H 4.8 GHz 32 GB RAM 1 TB SSD Intel Win 11 Pro Elite EU 715-AI
- Kataloški br:
- 3461449 - 62
- Oznaka:
- Elite EU 715-AI
- EAN:
- 4897016412202
- Kataloški br:
- 3461449 - 62
- Oznaka:
- Elite EU 715-AI
- EAN:
- 4897016412202
Minix Mini PC Elite EU 715-AI Intel® Core™ Ultra 7 155H 4.8 GHz 32 GB RAM 1 TB SSD Intel Win 11 Pro Elite EU 715-AI
3,210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 7 155H 16 Jezgra(-e) / max. 4.8 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 1 TB SSD
- Intel
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | Elite EU715-AI |
| na temelju sljedećeg osnovnog modela | Elite EU715-AI |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155H |
| Procesor / model | 155H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 3.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 2.5 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 2.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ USB-C® (DP Alt Mode) Thunderbolt 4 USB-C® USB 3.2 (gen. 2x2) USB 3.2 gen. 2 Gigabit-LAN (1/2.5 GBit/s) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth audio, stereo (3.5 mm jack) |
| Boja | crna |
| Širina | 138.8 mm |
| Visina | 39.5 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Težina | 772 g |
| Snaga napajanja | 100 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Intel® Core™ Ultra 7 155H CPU + Intel® AI Boost NPU za ubrzana AI opterećenja.
Četverostruki 4K@60Hz ili do 8K@60Hz izlaz putem HDMI-ja, DP-a, Thunderbolt 4 i USB-C priključaka.
Thunderbolt 4 (40 Gbps), USB-C 3.2 Gen 2x2 i više USB-A 3.2 Gen 2 za brzi prijenos podataka.
Dvostruki 2.5G LAN + Wi-Fi 6E (Wi-Fi 7 Ready) za ultra brzo umrežavanje s niskom latencijom.
Podržava do 96 GB DDR5-5600 MHz, dva PCIe 4.0 SSD utora do 8 TB.
Kompaktna veličina od 140 mm s VESA nosačem za uštedu prostora.
Unaprijed instaliran Windows 11 Pro (višejezična podrška) + utor za Kensington bravu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Četverostruki 4K@60Hz ili do 8K@60Hz izlaz putem HDMI-ja, DP-a, Thunderbolt 4 i USB-C priključaka.
Thunderbolt 4 (40 Gbps), USB-C 3.2 Gen 2x2 i više USB-A 3.2 Gen 2 za brzi prijenos podataka.
Dvostruki 2.5G LAN + Wi-Fi 6E (Wi-Fi 7 Ready) za ultra brzo umrežavanje s niskom latencijom.
Podržava do 96 GB DDR5-5600 MHz, dva PCIe 4.0 SSD utora do 8 TB.
Kompaktna veličina od 140 mm s VESA nosačem za uštedu prostora.
Unaprijed instaliran Windows 11 Pro (višejezična podrška) + utor za Kensington bravu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)