Minix Mini PC Elite EU512-AI Intel® Core™ Ultra 5 125H 4.5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Win 11 Pro Elite EU512-AI
- Kataloški br:
- 3457620 - 62
- Oznaka:
- Elite EU512-AI
- EAN:
- 4897016412219
- Kataloški br:
- 3457620 - 62
- Oznaka:
- Elite EU512-AI
- EAN:
- 4897016412219
Minix Mini PC Elite EU512-AI Intel® Core™ Ultra 5 125H 4.5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Win 11 Pro Elite EU512-AI
2,320.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,320.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 5 125H 14 Jezgra(-e) / max. 4.5 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 512 GB SSD
- Intel
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | Elite EU512-AI |
| na temelju sljedećeg osnovnog modela | Elite EU512-AI |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 125H |
| Procesor / model | 125H |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Procesor | 3.6 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 2.5 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 2.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 18 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 98 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ USB-C® (DP Alt Mode) Thunderbolt 4 USB-C® USB 3.2 (gen. 2x2) USB 3.2 gen. 2 Gigabit-LAN (1/2.5 GBit/s) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth audio, stereo (3.5 mm jack) |
| Boja | crna |
| Širina | 138.8 mm |
| Visina | 39.5 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Težina | 772 g |
| Snaga napajanja | 100 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Intel® Core™ Ultra 5 125H CPU s integriranim AI ubrzanjem.
Do 4 zaslona putem HDMI-ja, DP-a, Thunderbolt 4 i USB-C-a, podržava 8K@60Hz ili 4K@144Hz.
Dvokanalni DDR5-5600MHz (do 96GB) + dva PCIe 4.0 M.2 SSD utora (do 8TB).
Dvostruki 2.5G LAN + Wi-Fi 6E za stabilnu brzu povezivost.
Potpuni I/O uključujući Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2, 3,5 mm audio priključak i PD USB-C (100 W ulaz/15 W izlaz).
Ultrakompaktni dizajn s fleksibilnom VESA montažom.
Unaprijed instaliran Windows 11 Pro (višejezična podrška).
Ovaj tekst je strojno preveden.
Do 4 zaslona putem HDMI-ja, DP-a, Thunderbolt 4 i USB-C-a, podržava 8K@60Hz ili 4K@144Hz.
Dvokanalni DDR5-5600MHz (do 96GB) + dva PCIe 4.0 M.2 SSD utora (do 8TB).
Dvostruki 2.5G LAN + Wi-Fi 6E za stabilnu brzu povezivost.
Potpuni I/O uključujući Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2, 3,5 mm audio priključak i PD USB-C (100 W ulaz/15 W izlaz).
Ultrakompaktni dizajn s fleksibilnom VESA montažom.
Unaprijed instaliran Windows 11 Pro (višejezična podrška).
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)